Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Listopadowe konferencje Design

red.

Konferencje poświęcone nowoczesnym trendom w architekturze wnętrz

Podczas listopadowych konferencji, organizatorzy czyli firma VIRTUS i partnerzy,  dużo uwagi poświęcą tworzeniu niepowtarzalnych projektów.

W czasie warszawskiego wykładu "Więcej 'ja' w moim mieszkaniu" Michał Zakrocki z TWÓRCZYWO.PL zaproponuje zmianę sposobu myślenia o wnętrzach. Przedstawi on, jak za pomocą rzeczy unikatowych - autorskich dekoracji, liter, napisów 3D, abażurów, oklein, naklejek, plakatów nadać indywidualny charakter wnętrzom.

W Katowicach, Zuza Dominów, project manager portalu foorni.pl na przykładzie inspirujących polskich i zagranicznych realizacji, opowie o rodzącej się modzie na niepowtarzalność.

Krakowscy architekci będą mogli obejrzeć fotorelację z Łódź Design Festival i wysłuchać prelekcji prezentującej najnowsze trendy we wzornictwie.  Wrażeniami z największego w Polsce wydarzenia poświęconego tematyce wzornictwa i projektowania podzieli się arch. Piotr Celewicz.

Na konferencjach nie zabraknie ciekawych polskich firm np. MIUKI. W Katowicach i Krakowie,  będzie można posiedzieć na ich oryginalnych, lekkich i wygodnych poduchach, w różnych wzorach i kolorach.

Konferencje odbędą się w terminach:

13.11 i  14.11 Warszawa
14.11. Sopot
15.11 Kraków
20.11 Katowice
22.11 Białystok
28.11 Szczecin

Szczegóły dostępne na stronie virtus.com.pl

Skomentuj:

Listopadowe konferencje Design