Warsztaty pakowania prezentów w IKEA Targówek

red.

Na bezpłatnych zajęciach dowiecie się jak stworzyć niezwykłe opakowania

pakowanie prezentów, IKEA, warsztaty
Warsztaty w IKEA Targówek
mat. prasowe IKEA

Święta bez prezentów? Trudno to sobie wyobrazić! Nic bardziej nie buduje napięcia podczas Świąt, niż pięknie zapakowane prezenty, które nie zdradzając zawartości wzbudzają nieodpartą chęć zajrzenia do środka.

W sklepach można znaleźć całe mnóstwo ozdobnych papierów, pudełek i torebek. Często zdarza się, że opakowanie okazuje się droższe niż drobiazg, który ma skrywać, papier nie pasuje do prezentu, a torebka odsłania zawartość zbyt szybko.

Mając to na uwadze IKEA Targówek postanowiła zorganizować bezpłatne warsztaty pakowania prezentów.  Nauczysz się jak łatwo z materiałów takich jak tkanina, szary papier czy sznurek można stworzyć niezwykłe opakowania. Poznasz różne techniki pakowania prezentów a także zapakujesz podarki dla swoich najbliższych. Warsztaty poprowadzi designerka Oliwia Drochlińska. Uczestnicy będą mieć dostęp do niezbędnych materiałów.

Warsztaty odbędą się 6 i 20 grudnia w godzinach 12.00-18.00 w Dziale Jadalnia, na 1 piętrze sklepu IKEA Targówek w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny.

Skomentuj:

Warsztaty pakowania prezentów w IKEA Targówek