Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Święconka dla singla i wielkanocny design

red.

Wystawa nowoczesnych święconek w warszawskiej kwiaciarni Warsztat Woni.

Już drugiego dnia wiosny, 22 marca, warszawiacy będą mieli okazję zobaczyć wystawę współczesnych święconek, a także wziąć udział  w otwartych warsztatach z Martą Gessler w jej autorskiej kwiaciarni Warsztat Woni.

Wystawa udowadnia, że przy tworzeniu wielkanocnych święconek nie jesteśmy skazani wyłącznie na wiklinowy koszyk. Jajka umieszczone w plastikowym kubiku czy nowoczesnym wiaderku pozwalają na wywołanie niebanalnego efektu, a jednocześnie podkreślają wyjątkowość świąt.

Aby tradycja pozostała żywa, musi być odświeżana i dostosowywana do współczesnych potrzeb. Z takiego założenia wyszła Marta Gessler, projektując nowoczesne święconki: piękne, praktyczne i czasem dowcipne, jak ta dla singla, umieszczona w papierowym kubku na kawę. Pokazywane na wystawie święconki dostosowane zostały do nowoczesnej estetyki, a jednocześnie stworzone tak, by nie traciły swojego sakralnego charakteru.

Wystawę można oglądać od 22 do 30 marca w godzinach otwarcia Warsztatu Woni. W sobotę, 23 marca od godz. 11 do 16 odbędzie się Warsztat Otwarty. Razem z Martą Gessler i jej zespołem, odwiedzający będą mogli przygotować świąteczne dekoracje.

Warsztat  Woni mieści się przy ul. Burakowskiej 5/7 w Starej Fabryce Koronek. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 11-20 i w weekendy w godz. 11-18.

Skomentuj:

Święconka dla singla i wielkanocny design