Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE 2013 w Lublinie

red.

Przyjdź i zainspiruj się!

ARANŻACJE to dwa dni, podczas których w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin  S.A. pojawią się nowe wzory, modne kolory i oryginalne kształty. Hale i sale konferencyjne wypełnią się specjalistami w zakresie designu, oryginalnymi wystawami i projektami, które budzą ciekawość, działają na zmysły i inspirują.

Gościem specjalnym Targów będzie  projektant Janusz Kaniewski, który poprowadzi wykład na temat "Projektowanie miasta przyszłości na styku urbanistyki, architektury, designu i socjologi"

Artyści plastycy z Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania poprowadzą szereg wykładów na temat zastosowania zabytkowych przedmiotów, dobierania sztuki do wnętrza, warunków dbania o swoje zbiory, sposobów wieszania obrazów, nabywania starych przedmiotów i wzornictwa artystycznego.

W programie znalazły się również warsztaty garncarskie, feng shui, warsztaty zdobienia przedmiotów metodą decoupage, wystawa „Wspomnienia PRL-u” oraz Strefa radości dla dzieci.

Targi potrwają 2 dni: 12 października w godzinach 10-17 i 13 października w godzinach 10-16. Ceny biletów: normalny - 7 zł, ulgowy - 5 zł

    Więcej o:

Skomentuj:

Targi Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE 2013 w Lublinie