Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości w Red Onion

Aleksander Lesiak

Otwarta dziewięć lat temu galeria ciągle się zmienia.

Kiedy w 1999 roku, w dawnej Fabryce Koronek na Burakowskiej w Warszawie otworzono Red Onion, był to pierwszy sklep w tym miejscu. Dzisiaj Burakowska i Młocińska to wnętrzarskie zagłębie, a mimo to Red Onion pozostaje jednym z najciekawszych miejsc .

Zaczynali od dalekowschodnich klimatów, mebli i dodatków z Indonezji, antyków z Chin. Obecnie to jedynie część ich oferty. Prócz rzemiosła z afrykańskich i azjatyckich manufaktur znajdziemy tam projekty zachodniego designu, od klasycznych zegarów Nelsona i krzeseł Eamesów, po współczesne projekty z Włoch, Polski, Wielkiej Brytanii, Szwecji. W Red Onion kupimy też naturalne kosmetyki, autorski wybór płyt kompaktowych oraz świetne wydawnictwa (książki kucharskie, z wnętrzami, fotografią i aktualne magazyny z całego świata).

Wśród nowych marek dostępnych w Red Onion znalazły się między innymi MAGIS, ALESSI, Design House Stockholm, Anglepoise, Nigella Lawson (Living Kitchen) oraz KitchenAid.

Red Onion, ul. Burakowska 5/7, Warszawa. Otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 11.00 - 20.00, w niedziele 11.00 - 18.00.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowości w Red Onion