Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE lato 2009 i Salon wyposażenia wnętrz MODNE WNĘTRZE

Marta Lubaszewska

W dniach 25 i 26 kwietnia 2009 roku na warszawskim Torwarze obędą się ostanie w tym sezonie w stolicy targi mieszkaniowe

Targi Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE to tradycyjnie najpełniejszy przegląd stołecznych ofert domów i mieszkań - nowych i "z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych. Obok części wystawienniczej ciekawie zapowiada się program wydarzeń. Targom Mieszkaniowym towarzyszyć będzie Salon Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE.

Po burzliwym okresie na rynku nieruchomości nadchodzi stabilizacja. Sprzedający - deweloperzy i agencje nieruchomości szukają najskuteczniejszych sposobów, by uczynić swoją ofertę bardziej przystępną i interesującą. Dodatkowo działania rządu przybliżają zakup własnego M. Jakie to działania - przekonają się goście 25. Targów Mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE już 25 kwietnia. Będzie to ostatnia okazja do przyjrzenia się aktualnej ofercie stołecznego rynku nieruchomości przed wakacjami. Na targach obok szerokiego grona deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, agencji nieruchomości organizator targów Murator EXPO oddaje do dyspozycji gości także przedstawicieli banków oraz doradców finansowych i niezależnych ekspertów. Wszystko wzbogacone programem spotkań i seminariów i "przyprawione" odrobiną rozrywki - targowymi konkursami dla dorosłych i dzieci.

Program "Rodzina na swoim" - czyli kredyt z dopłatą

Rządowy program "Rodzina na swoim" został stworzony w celu wsparcia rodzin w pozyskaniu własnego mieszkania. Ostatnia nowelizacja Ustawy z 1 kwietnia 2009 zwiększyła liczbę dostępnych mieszkań w programie. Dla gości, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat programu eksperci Murator FINANSE w sobotę i niedzielę przeprowadzą specjalne wykłady. Zwiedzający targi będą mieli także do dyspozycji kilka punktów, łącznie ze stoiskami wybranych banków, w których udzielane będą szczegółowe informacje na temat programu. Wielu wystawców letnich Targów Mieszkaniowych Murator EXPO zaoferuje mieszkania dostępne w programie "Rodzina na swoim".

Salon Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE

Targom Mieszkaniowym towarzyszyć będzie Salon Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w dekorowaniu i urządzaniu mieszkania. Przewidziane są także specjalne pokazy i warsztaty dotyczące m.in. różnych technik malowania ścian, dekorowania tkaninami oraz aranżacji zieleni we wnętrzach. Dodatkowo goście targów i salonu będą mogli skorzystać z porad architekta, a nawet wygrać nagrodę - pomoc w zaaranżowaniu pomieszczenia o powierzchni około 30m przez architektów wnętrz stale współpracujących z programem telewizyjnym "Dekoratornia".

Za radą eksperta

Każdy, kto chce kupić mieszkanie bezpiecznie i w korzystnej cenie, powinien wziąć udział w otwartych wykładach, które prowadzą niezależni specjaliści. Zapraszamy do udziału w spotkaniach poświęconych m.in.: kredytowi w walucie obcej, ochronie praw nabywcy w umowach deweloperskich, wyborze pośrednika w obrocie nieruchomościami, ABC odbioru mieszkania czy prezentacji ogólnej sytuacji na rynku nieruchomości.

Strefa Porad serwisu me-mieszkania.pl

Goście letnich Targów Mieszkaniowych Murator EXPO na Torwarze będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji kilkunastu ekspertów w Strefie Porad me-mieszkania.pl. W targowej Strefie Porad serwisu me-mieszkania.pl na odwiedzających targi czekać będą: prawnicy, doradcy finansowi i podatkowi, specjaliści ds. pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawcy majątkowi, architekci, a także eksperci ds. budowlanych.

Finansowanie inwestycji

Pośrednicy kredytowi (m.in.: Murator FINANSE, Easy Finance) oraz przedstawiciele banków przygotowali dla gości targów specjalne, wyjątkowo atrakcyjne oferty kredytowe. Sprawdzą też, czy zakup mieszkania jest bezpieczny, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wniosek kredytowy. Doradzą, jak dobrać odpowiedni system finansowania remontu lub wykończenia mieszkania, określą wysokości rat i całościowe koszty zaciągnięcia zobowiązań.

TORWAR dla dzieci
Podczas gdy rodzice przyjdą na targi w poszukiwaniu własnego "M", dzieci będą mogły spędzić atrakcyjnie czas w SALI ZABAW. W fantastycznie wyposażonej sali zabaw na dzieci czekać będą profesjonalne opiekunki, konkursy, gry i zabawy.

Wstęp na targi

25. letnie Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE można odwiedzić
w dniach 25 i 26 kwietnia 2009 roku (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 - 17.00. Bilet jednorazowego wstępu na targi kosztuje 15 zł. Dzieci do lat 12 wejdą na Torwar bezpłatnie
w towarzystwie dorosłych opiekunów.

25 i 26 kwietnia 2009 roku     COS TORWAR

ul. Łazienkowska 6a, Warszawa     sobota i niedziela: godz. 10.00 - 17.00

    Więcej o:

Skomentuj:

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE lato 2009 i Salon wyposażenia wnętrz MODNE WNĘTRZE