Konkurs internetowy "Projekt Łazienki 2009"

Marta Lubaszewska

Zapraszamy do głosowania w konkursie internetowym Projekt Łazienki 2009

6632579 https bi

Od 18 do 31 maja internauci mogą głosować na prace zgłoszone do internetowej części XI edycji konkursu dla architektów zorganizowanego przez Sanitec KOŁO i PKP SA. Wyróżnienie internautów i nagrodę pieniężną w wysokości 1tys. zł otrzyma projekt, który zdobędzie największą liczbę głosów. 

Uczestnicy konkursu ?Projekt Łazienki 2009", którzy wysłali wcześniej do organizatorów projekty na planszach, mogli również zgłosić swoje prace do oceny przez internautów.

Ponieważ konkurs ma charakter ogólnospołeczny, chcemy aby jak najwięcej osób mogło ocenić zgłoszone do niego prace. Do końca maja internauci będą oceniać umieszczone na stronie propozycje aranżacji toalet i przyznawać punkty. Oficjalne ogłoszenie zwycięzcy konkursu internetowego nastąpi 10 czerwca, natomiast wszystkie zamieszczone na serwisie prace będzie można oglądać jeszcze do końca roku - mówi Jacek Ciszewski, Kierownik ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej Sanitec Koło. - Ciekawe, czy werdykt Internautów będzie identyczny z tym, który 10 czerwca ogłosi Jury konkursu. To właśnie ten, wytypowany przez Jury koncept, ma być realizowany przez PKP w niedalekiej przyszłości - dodaje. 

W tegorocznej edycji przedmiotem konkursu jest projekt na aranżację wnętrz trzech toalet na Dworcu Centralnym w Warszawie - łazienka dla podróżnych z pełnym węzłem sanitarnym, kącik dla  matki z dzieckiem oraz miejsce dla osób niepełnosprawnych. Autorzy projektów  szczególną uwagę musieli zwrócić na funkcjonalność, estetykę i energooszczędność zaproponowanych rozwiązań. 

Konkurs dla architektów na "Projekt Łazienki 2009" rozpoczął się na początku marca. Jest to już jedenasta edycja projektu organizowanego cyklicznie przez czołowego producenta wyposażenia łazienek - Sanitec KOŁO. Głównym założeniem przedsięwzięcia jest zwiększenie komfortu podróżnych przez poprawę funkcjonalności toalet znajdujących się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. W ubiegłym roku konkurs organizowany był w Tatrzańskim Parku Narodowym i  cieszył się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród projektantów polskich, jak i zagranicznych.  

 

Głosować można na stronie www.konkurskolo.pl

Skomentuj:

Konkurs internetowy "Projekt Łazienki 2009"