Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Letnie inspiracje z Domosferą - relacja z imprezy

Marta Lubaszewska

Letnie Inspiracje za nami. Przeczytaj relację z imprezy.

20 czerwca w salonie meblowym Fryderyk Gallery w CH Arkadia Domosfera zorganizowała wydarzenie, podczas którego każdy z Was mógł otrzymać darmowe porady architektów wnętrz. Porad udzielały arch. Magdalena Olchowik oraz arch. Izabela Niesiołowska z biura projektowego Dudesign.

Impreza cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem. Użytkownicy Domosfery licznie przybyli aby skorzystać z pomocy ekspertów. Wszyscy z planami mieszkań w rękach cierpliwie czekali w kolejce po naprawdę profesjonalne porady.

Państwo Karolina i Łukasz Janczak przyjechali aby dowiedzieć się czy ich pomysły na urządzenie nowego mieszkania są dobre i czy można zaproponować coś jeszcze.

DOMOSFERA: Skąd się Państwo dowiedzieli o imprezie?

KAROLINA I ŁUKASZ JANCZAK: Z Domosfery, jesteśmy stałymi użytkownikami i bardzo często korzystamy z serwisu.

DOMOSFERA: Jaki problem mieli Państwo ze swoim mieszkaniem?

KAROLINA I ŁUKASZ JANCZAK: Urządzamy nowe mieszkanie oddane w stanie deweloperskim. Za tydzień zaczyna się remont.  Nie byliśmy pewni swoich pomysłów, chcieliśmy aby ktoś spojrzał na nie świeżym, profesjonalnym okiem.

DOMOSFERA: Otrzymaliście satysfakcjonujące porady?

KAROLINA I ŁUKASZ JANCZAK: Tak, jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani architekt poświęciła nam naprawdę dużo czasu i bardzo twórczo podeszła do tematu. Kilka propozycji na pewno wdrożymy w trakcie remontu. Naprawdę super pomysł z taka imprezą. Oby więcej takich wydarzeń!

Architektki z Dudesign miały pełne ręce roboty. Starały się każdemu udzielić profesjonalnej i kompleksowej porady. Pomimo tego, iż problemy zazwyczaj były bardzo podobne, głównie dotyczące łazienki i kuchni, każde mieszkanie było traktowane indywidualnie i z największą starannością.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli do Salonu Fryderyk Gallery. 

Dla tych, którym nie udało się przybyć na naszą imprezę, Domosfera planuje kolejny event już na jesieni.

    Więcej o:

Skomentuj:

Letnie inspiracje z Domosferą - relacja z imprezy