Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jesienne inspiracje - bezpłatne porady specjalnie dla Ciebie

Marta Lubaszewska

Zapraszamy na Jesienne Inspiracje - wydarzenie,  podczas którego każdy będzie mógł uzyskać darmową poradę stylistów wnętrz.

7050844 https bi

Masz problem z zaaranżowaniem swojego mieszkania? A może szukasz nowych inspiracji? Przyjdź na "Jesienne  inspiracje" Domosfery. Wydarzenie, podczas którego każdy będzie mógł uzyskać darmową poradę stylisty wnętrz. To już druga edycja Inspiracji Domosfery. "Letnie Inspiracje" cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Wielu czytelników serwisu otrzymało kompleksową i wyczerpującą poradę fachowca. Mamy nadzieję, że tak będzie również podczas tej edycji wydarzenia.

Wszystkich użytkowników i sympatyków Domosfery zapraszamy 26.09 w godzinach 12-17 do CH Sadyba Best Mall w Warszawie, do salonu DECORADOR. 

Nie zapomnijcie przynieść planów lub zdjęć swoich mieszkań. Każdy może liczyć na bezpłatną i fachową poradę stylistów wnętrz z firmy DECORADOR. Dodatkowo dla czytelników Domosfery DECORADOR przygotował pakiet kuponów rabatowych na produkty (15%) i usługi (40%) z możliwością wykorzystania do 30.06.2010 roku. Wystarczy, że podasz hasło Domosfera!

Serdecznie zapraszamy! Musisz tam być!

26.09  godz. 12-17

Ch Sadyba Best Mall

Salon DECORADOR

Warszawa ul. Powsińska 31

Skomentuj:

Jesienne inspiracje - bezpłatne porady specjalnie dla Ciebie