Domoteka Design Days

red

Domoteka Design Days - swoiste targi designu, sztuki, mody i dodatków, odbywać się będą  przez następne  cztery majowe weekendy w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

Młodzi projektanci, malarze, rzeźbiarze fotograficy i inni twórcy zaprezentują swoje prace, które będzie można nabyć po atrakcyjnych cenach

Począwszy od 8 i 9 maja, każdy weekend organizowany jest pod innym hasłem. Najbliższe dni poświęcone będą malarstwie, rzeźbie i fotografii. Zaproszeni do udziału zostali tacy  młodzi twórcy jak: Krzysztof Cieślak, Paweł Tkaczyk, Marysia Erikkson, Marcin Kempski i Marzena Turek-Gaś. W sobotnie popołudnie 8 maja odbędzie się spotkanie ze znaną malarką Joanną Sarapatą, której wystawa towarzyszyć będzie targom.

15 i 16 maja projektanci mody damskiej i męskiej zaprezentują swoje kolekcje, umożliwiając tym samym ich zakup. Gościem specjalnym będzie projektant Łukasz Jemioł, który opowie o najnowszych tendencjach w modzie, swojej wizji elegancji, a także zaprezentuje swoje prace.

21 i 22 maja królować będą biżuteria, buty, torebki, kapelusze. Projektantka biżuterii Karina Królak opowie o zamiłowaniu do pięknej formy i pasji tworzenia.

29 i 30 maja Domoteka przygotowała różnorodne rabaty i promocje w swoich salonach. Dla wszystkich zainteresowanych designem odbędzie się spotkanie z projektantem Tomkiem Rygalikiem.

Dodatkiem do każdego z  weekendów będą konkursy, w których co tydzień wygrać będzie można  nagrody stworzone przez artystów - w pierwszy weekend obrazy namalowane przez Krzysztofa Cielaka, w drugi kreacje zaprojektowane przez Magdę Dąbrowską i Michała Gilberta Lacha,  w trzeci biżuterię stworzoną przez Karinę Królak, a w czwarty profesjonalne porady stylisty Domoteki Tomasza Tarasewicza

Miejsce:  Domoteka (część Parku Handlowego Targówek), ul. Malborska 41, Warszawa

Więcej na stronie www.domotekadesigndays.pl  

Domosfera objęła wydarzenia patronatem medialnym.

Skomentuj:

Domoteka Design Days