Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Tak mieszka Sara May

red.

Sara May, słynąca z ciętego języka piosenkarka, pokazuje nam swoje nowe mieszkanie.

Sara May jest z wykształcenia pianistką i magistrem kulturoznawstwa. Znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi na temat show- biznesu. Właśnie ukończyła prace nad trzecią płytą pt. "Deszczowa przystań", zawierającą 10 spokojnych ballad w języku polskim. Pierwszym singlem z nowej płyty jest utwór „Niepokorna i przekorny”, do którego teledysk został nakręcony w jej nowym mieszkaniu.

Mieszkanie ma 70 m2. Ponieważ Sara pierwszy raz urządzała swoje własne cztery kąty, poprosiła o pomoc przyjaciela. Długo przeglądała magazyny o wnętrzach i strony internetowe, wyszukując to, co jej się naprawdę podoba. Tą prostą metodą doszła do tego, co jej się naprawdę podoba, a czego  będzie się wystrzegać.

"Wizja zmieniała się wielokrotnie i ostateczna koncepcja wykrystalizowała się małymi kroczkami. Nauczyłam się, że trzeba śpieszyć się powoli, przemyśleć każdy zakup i każde rozwiązanie, zanim pojedzie się do sklepu i wyda pieniądze"

Piosenkarka chciała stworzyć wnętrze niezagracone. Lubi minimalizm i prostotę - postawiła na biel i czerń. Jej zdaniem to kolory ponadczasowe, które nadają wnętrzu klasy, lekkości i wyrafinowania.

"Wystarczy dodać jeden mocny kolor, plamę w danym odcieniu i wnętrze nabiera ciekawej energii. W kuchni takim dodatkowym kolorem jest czerwień. Niedawno wprowadziłam elementy szarości w przedpokoju i salonie i jestem bardzo zadowolona"

Sara May i jej przyjaciel wykonali sami  90 % prac. Kładli podłogi, malowali ściany, składali szafki, montowali blat i robili podwieszany sufit. Chociaż trwało to dłużej, mieli ogromną satysfakcję. Przede wszystkim jednak, uniknęli użerania się z ekipą!

Najwięcej problemu sprawiło znalezienie odpowiedniego narożnika, spełniającego oczekiwania Sary. Miał być wygodny i mieć odpowiednie wymiary, wygląd był sprawą drugoplanową. Poszukiwania trwały pół roku. Okazało się, że 99% narożników to meble może i ładne, ale kompletnie niewygodne. W końcu, udało się trafić na idealny narożnik. Jest ulubionym meblem w mieszkaniu piosenkarki.

Z części pokoju udało się wygospodarować dużą garderobę, którą w całości zaprojektowała Sara.

"Garderoba jest jakby niewidzialną przestrzenią. Na pierwszy rzut oka w ogóle nie istnieje. Takie jakby tajne przejście prowadzące do królestwa fatałaszków"

Mieszkanie ma balkon o powierzchni 10m2 i duży, trzydziestometrowy taras. Zwierzęta Sary mają dużo miejsca do ganiania, a ona sama kawałek zieleni w postaci donic z kwiatami. Niedługo na tarasie znajdzie się altanka, huśtawka i hamak

"We własnym mieszkaniu trzeba się dobrze czuć. Jeśli jest w nim harmonia, to i w duszy panuje większy spokój i porządek. Tak jest ze mną - mam swój kąt, gdzie mogę komponować, pisać teksty, śpiewać i grać na fortepianie."

Skomentuj:

Tak mieszka Sara May