Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie studentki - 72 m kw.

red.

Trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Tarchominie.

Dzisiaj zaglądamy do mieszkania na warszawskim Tarchominie zaprojektowanego przez Ewę Gromke z Gromke Design dla pewnej studentki. Mieszkanie ma 72 m2. Składa się trzech pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki i toalety. Miało być to wnętrze, w którym znakomicie będzie się czuła młoda osoba. Przyjrzyjmy się dokładniej niektórym pomieszczeniom.

- Jednym z głównych problemów projektowych był brak możliwości przeprojektowania wnętrza. Mieszkanie kupiono z opcją wyposażenia pod klucz z gotową podłogą, glazurą, terakotą, drzwiami. Elementy te musiały zostać nienaruszone. - mówi Ewa Gromke z Gromke Design.

Sypialnia jest miejscem bardzo osobistym. Dominuje tu biel i beż przełamana mocniejszymi akcentami, takimi jak wzory pepitki. Pod oknem, wzdłuż całej ściany, zaprojektowano skrzynię, która jest dodatkowym miejscem do przechowywania. Pełni ona również drugą funkcję - wyłożony poduszkami i pluszowym kocem mebel jest wygodnym siedziskiem.

Jako, że jest to mieszkanie studentki, nie mogło tu zabraknąć pokoju do nauki. Biurko ustawiono pod narożnym oknem, dzięki czemu jest dobrze oświetlone. Pokój zdobi tapeta w szare grochy. Wyraźnym akcentem jest powieszona na ścianie, długa, prosta czerwona półka. Nadaje temu wnętrzu charakteru.

Salon w tonacjach brązu i szarości zaaranżowany został z myślą o gościach. Zwracają tu uwagę oryginalne szafki powieszone na jednej ze ścian.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii!

Skomentuj:

Mieszkanie studentki - 72 m kw.