Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Gdy folk podbija biel - pomysł na aranżację stołu

Agnieszka Urbanowska / aczemunie.com.pl

Prosta i efektowna aranżacja stołu.

Nikomu nie trzeba powtarzać, że biel to świetna baza, punkt wyjścia do aranżacji, zagospodarowania innymi kolorami wnętrza. Biel wraca do naszych domów, po długiej niełasce i królowaniu wszędobylskiej szarości i niezłomnego beżu. Wraca i ma się dobrze.

Przykładem może być, ta prosta aranżacja, gdzie bazą są białe krzesła, biały stół i biała ceglana ściana.  Jednak uwagę przyciąga i staje się głównym punktem odniesienia to, co dzieje się na stole. A dzieje się dużo za sprawą pięknych, wielobarwnych motywów ludowych, wyhaftowanych na obrusie i serwetkach.

Wybierając dodatki i tekstylia do aranżacji stołu często zapominamy o jakże bogatym wzornictwie ludowym lub celowo unikamy zestawienia nowoczesności z tradycją z uwagi na pozornie niełatwe połączenie. Czy, aby na pewno niełatwe?

Wystarczy spróbować zaaranżować nasz stół może od dawna nieużywanym zestawem haftowanych serwetek, dodać kwiaty, niekonwencjonalnie zagospodarować naczynia. Ten prosty zabieg sprawia, że całość ożywa, zachęca do biesiadowania, a biel nadaje całości harmonii.

Skomentuj:

Gdy folk podbija biel - pomysł na aranżację stołu