Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Black Friday w salonach BoConcept

red.

Black Friday, czyli czarny piątek - dzień w którym sklepy organizują liczne wyprzedaże - już w najbliższy piątek. Specjalne rabaty przygotował także sklep BoConcept. W dniach 25-27 listopada produkty w czarnym kolorze będą dostępne w atrakcyjnych cenach.

Black Friday to dzień przecen i wyprzedaży, który rozpoczyna sezon zakupów bożonarodzeniowych. Czarny piątek narodził się w Stanach Zjednoczonych i wypada w piątek po Święcie Dziękczynienia. W tym roku jest to 25 listopada. Black Friday zaczęły także wprowadzać sklepy w Europie i zyskał ogromną popularność. Można wtedy upolować prawdziwe okazje. W tym roku w sowich sklepach Black Friday organizuje także marka BoConcept i proponuje wyjątkowe zniżki.

Duński producent mebli postanowił jednak przedłożyć promocję na cały weekend 25-27 listopada. W tych dniach w salonach marki będą czekać przedświąteczne rabaty w wysokości 20 proc. Żeby jeszcze lepiej wpisać się w ideę czarnego piątku, przecenione zostaną tylko meble i dodatki z portfolio marki w kolorze czarnym bądź jemu pochodnych odcieni. Taniej będzie można kupić zarówno czarne sofy, fotele, jak i dodatki, jak wazony czy zegary.

Black Friday to świetna okazja do upolowania świątecznych prezentów w trakcyjnych cenach dla siebie i najbliższych. 

Skomentuj:

Black Friday w salonach BoConcept