Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Black Friday w BoConcept. Te rzeczy kupisz taniej

red.

W dniach 24-26 listopada we wszystkich salonach BoConcept odbędzie się weekend pełen promocji. Klienci duńskiej marki będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanego rabatu, które będzie dostępny we wszystkich salonach w Polsce i na świecie. Tutaj Czarny Piątek trwa cały weekend.

Popularny nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i coraz bardziej w Europie, Black Friday, czyli Czarny Piątek, wypada w tym roku 24 listopada. Piątek tuż po amerykańskim Dniu Dziękczynienia rozpoczyna okres wyczekiwanych wyprzedaży. Zniżki przygotowała również marka BoConcept. 

W dniach 24-26 listopada br. we wszystkich salonach BoConcept będzie czekać specjalna przedświąteczna oferta: rabat w wysokości 20% na wszystkie meble z aktualnej oferty, które zostaną zamówione lub kupione podczas obowiązywania promocji. Jedynym warunkiem skorzystania z oferty jest kolor zamawianego produktu – rabat obejmuje tylko meble i dodatki w kolorze czarnym lub jej pochodnych odcieni. Więcej informacji oraz przykładowe produkty objęte promocją można zobaczyć na stronie boconcept.com

Black Friday w BoConcept, otwierający przedświąteczny sezon zakupowy, to doskonała okazja na upolowanie wyjątkowych prezentów w atrakcyjnych cenach dla siebie i najbliższych. To także doskonały moment aby wprowadzić do swojego wnętrza ponadczasową klasyczną czerń i zaoszczędzić przy tym 20%.

Skomentuj:

Black Friday w BoConcept. Te rzeczy kupisz taniej