Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wybór ogrodzenia to decyzja na lata.

sponsorowany

Dlatego warto wybrać mądrze i postawić na sprawdzonego producenta, którego produkty cechuje najwyższa jakość. Właśnie taka jest firma QUALUM, oferująca produkty premium, dla najbardziej wymagających użytkowników.

Brama harmonijkowa QUALUM
Brama harmonijkowa QUALUM
QUALUM

Podstawą sukcesu jest zaplecze technologiczne oraz wykwalifikowana kadra pracownicza, która dba o klientów indywidualnie.

Ogrodzenia firmy QUALUM wyróżniają się poprzez niewidoczne spawy, wysokiej jakości aluminium, duży wybór modeli ogrodzeń oraz jakość malowania, gwarantując tym estetyczny wygląd. Cechuje je innowacyjność oraz wysoka trwałość uzyskana m.in. poprzez użycie dobrej jakości materiału jakim jest aluminium.

W stałej ofercie znajdziemy gotowe rozwiązania zachowane w tradycyjnej oraz nowoczesnej stylistyce. Jak zapewnia producent, firma jest w stanie sprostać indywidualnym oraz niestandardowym wymaganiom każdego klienta.

Aluminiowa brama przesuwna QUALUM
Aluminiowa brama przesuwna QUALUM
QUALUM

Nowoczesna brama przesuwna QUALUM wykonana w 100% aluminium. Solidny aluminiowy profil jezdny gwarantuje solidność, stabilność i długowieczność produktu jak i wygodę użytkowania.

Aluminiowa brama dwuskrzydłowa QUALUM
Aluminiowa brama dwuskrzydłowa QUALUM
QUALUM

Aluminiowa brama dwuskrzydłowa to tradycyjne rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu. Aluminiowa rama i wypełnienie gwarantuje trwałość i wygodę użytkowania. Brama doskonale współgra z nowoczesnym budownictwem. Natomiast odpowiednio dobrany model również doskonale podkreśli urok klasycznych obiektów architektonicznych.

Aluminiowa brama harmonijkowa QUALUM
Aluminiowa brama harmonijkowa QUALUM
QUALUM

Brama harmonijkowa to nowoczesne rozwiązanie dla klientów ceniących sobie wygodę oraz przestrzeń. Brama doskonale dopasuje się do posiadłości. Jest idealnym rozwiązaniem dla posesji o ograniczonej przestrzeni-po otwarciu nie koliduje z furtką ani z zaparkowanym tuż za nią samochodem. Dodatkowo przyciąga wzrok dzięki swojej nowoczesności i estetyce.

Aluminiowa furtka QUALUM
Aluminiowa furtka QUALUM
QUALUM

Aluminiowa furtka QUALUM skonstruowana jest na solidnej aluminiowej ramie. Jest to wizytówka posesji, która decyduje o pierwszym wrażeniu każdej osoby przestępującej próg posiadłości. Dodatkowo firma oferuje antaby do furtek tak aby zapewnić w pełni styl i funkcjonalność.

Aluminiowe przęsła QUALUM
Aluminiowe przęsła QUALUM
QUALUM

Aluminiowe nowoczesne przęsła QUALUM dostępne są w szerokiej gamie wzorów oraz kolorów, które wykonywane są według indywidualnego zamówienia klienta, na dowolną wysokość i szerokość. Wypełnienie może być zarówno poziomo jak i pionowo, a szczeliny pomiędzy lamelami dopiera inwestor. Przęsła mocowane są do muru lub aluminiowych słupów.

Balustrada QUALUM
Balustrada QUALUM
QUALUM

Balustrada QUALUM może być wykonana z tych samych elementów co ogrodzenie, zapewniając

spójny efekt wizualny. Balustrady również wykonywane są indywidualnie, dostosowane do balkonów lub tarasów. Zastosowanie 100% aluminium gwarantuje wytrzymałość oraz gwarancje odporności na warunki atmosferyczne.

Wygrodzenie śmieci oraz osłony liczników QUALUM
Wygrodzenie śmieci oraz osłony liczników QUALUM
QUALUM

Wygrodzenie śmieci oraz osłony liczników QUALUM. Firma QUALUM potrafi sprostać najbardziej wymagającym klientom stąd wychodzenie naprzeciw trudnościom nie sprawia firmie QUALUM żadnych problemów. Dostosują się do standardów oraz wymogów jakie stawia inwestor jak i sama nieruchomość. Aby każdy fragment wyglądał estetycznie QUALUM proponuje wykonanie aluminiowych wygrodzeń na śmieci, osłon liczników energii, gazu lub innych elementów.

QUALUM BOX
QUALUM BOX
QUALUM
QUALUM BOX
QUALUM BOX
QUALUM

Dodatkowym produktem oferowanym przez firmę QUALUM jest QUAULUM BOX. Nowoczesna propozycja pozwoli na bezpieczne przechowywanie korespondencji, paczek i dodatkowo dodaje uroku posesji. Kolor, faktura QUALUM BOX'a dopierana jest pod ogrodzenie na życzenie klienta. Wbudowany wideodomofon dodaje funkcjonalności produktowi.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wybór ogrodzenia to decyzja na lata.