Powrót
Elewacje od Aluprof

NOWE SPOJRZENIE
NA DOMOWĄ PRZESTRZEŃ

Zmieniamy koncepcję wnętrza. Dajemy możliwość przemiany tradycyjnego podziału: DOM to nie tylko to, co jest w środku, a pozostaje odrębne od tego, co na zewnątrz.

Szeroki wachlarz produktów stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW zawiera okna, drzwi tarasowe HS, markizy oraz drzwi wejściowe czy bramy garażowe.

Produkty FAKRO wykonane są w jednej stylistyce, z jednakowych materiałów, w jednolitej kolorystyce i w nowoczesnym wzornictwie.

. PRODUKTY FAKRO INNOVIEWLINIA PRODUKTÓW FAKRO INNOVIEW

Poznaj produkty FAKRO serii INNOVIEW oraz INNOVIEW LINEOKNA I DRZWI FAKRO INNOVIEW

Okna drewniano-aluminiowe FAKRO

Wykonane są tylko z najwyższej jakości drewna. Okładzina aluminiowa posiada bardzo wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, wykonana jest z surowca najwyższej jakości i jest bardzo łatwa w utrzymaniu, a drewniana rama zapewnia przytulny klimat wnętrza pomieszczenia. Do każdego budynku można dobrać indywidualne i spersonalizowane produkty, które nadają wnętrzu wyjątkowy charakter i idealnie wpasują się w bryłę obiektu, podkreślając oryginalny charakter domu.

Zobacz produktyDrzwi podnoszono-przesuwne HST

Mimo swoich gabarytów są niezwykle komfortowe w użytkowaniu, a olbrzymie przeszklenia wpuszczają do wnętrza jeszcze więcej promieni słonecznych. Otwarte i podczas otwierania nie zabierają miejsca w pomieszczeniu. Zwiększają wizualną przestrzeń pomieszczenia. Duże przeszklenia i drzwi tarasowe są wyznacznikiem nowych trendów w budownictwie.

Zobacz produktyDrzwi uchylno-przesuwne PSK

Oprócz funkcji przesuwu posiadają także możliwość uchyłu, co pozwala na swobodne wietrzenie pomieszczenia przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Kształt ramy aluminiowej, jak i samego profilu drewna, pozwala na idealne wkomponowanie drzwi uchylno-przesuwnych z innymi drewniano-aluminiowymi systemami okiennymi. Konstrukcja ta podczas otwierania, jak i w pozycji otwartej, nie zabiera przestrzeni wewnątrz, a wręcz przeciwnie — dzięki niej pomieszczenie wydaje się przestronniejsze. Rozbudowana paleta kolorów i kształtów ramy aluminiowej pozwala na stworzenie praktycznie nieograniczonej liczby kombinacji.

Zobacz produkty


MARKIZY DO OKIEN PIONOWYCH

Skuteczna ochrona przed upałem

Podczas upalnych dni do wnętrza pomieszczenia napływa promieniowanie słoneczne, które może spowodować znaczne podwyższenie temperatury nie tylko na poddaszu, lecz w całym budynku. Najlepszą ochroną przed upałem są markizy. Szczególnie ważne jest zastosowanie ich w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach od strony południowej i zachodniej. Markiza (refleksol), montowana na oknach fasadowych ma wiele zalet, które w znacznym stopniu podnoszą komfort przebywania w budynku podczas upalnych dni.

Zobacz produkty


BRAMY GARAŻOWE

Ekskluzywna stolarka fasadowa FAKRO INNOVIEW

Segmentowe bramy garażowe z serii INNOVIEW LINE zostały zaprojektowane i zbudowane „od nowa”. Z najwyższej jakości materiałów stworzona została unikatowa konstrukcja, która swoją funkcjonalnością i innowacyjnością przełamuje dotychczasowe standardy. Unikatowe rozwiązania potwierdzają wyjątkowość produktu, który wszystkim użytkownikom gwarantuje najwyższą jakość i estetykę wykonania, bardzo dobrą termoizolacyjność, bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe oraz komfort obsługi. Bramy garażowe FAKRO z serii INNOVIEW LINE dostępne są w dwóch wersjach: STYLE oraz STYLE+.

Zobacz produkty

DRZWI WEJŚCIOWE

FAKRO otwiera drzwi na świat

Drzwi wejściowe FAKRO z serii INNOVIEW LINE powstały z połączenia wyselekcjonowanego drewna oraz okładziny aluminiowej. Naturalny materiał, jakim jest drewno, idealnie spełnia swoje właściwości, zapewniając wysoką termoizolacyjność, odpowiednią trwałość oraz naturalne piękno drewna od wewnątrz. Aluminiowa okładzina zastosowana na zewnątrz izoluje drewno od niekorzystnych warunków atmosferycznych, zapewniając trwałość i niezmiennie wysoką estetykę drzwi wejściowych przez wiele lat.

Zobacz produkty

SMART HOME

Twój Inteligentny Dom

FAKRO oferuje kompleksową ofertę stolarki otworowej przystosowanej do zastosowania w budynkach inteligentnych. Szeroki wachlarz produktów zawiera okna fasadowe, drzwi tarasowe HS, okna dachowe, okna do dachów płaskich, całą gamę akcesoriów do okien oraz drzwi wejściowe czy bramy garażowe. Produkty stolarki otworowej FAKRO z jednakowych materiałów, w nowoczesnym wzornictwie zachowując jednolitą stylistykę i kolorystykę.

Zobacz produkty