10 gadżetów idealnych na upały

Uff jak gorąco! Za oknami żar leje się z nieba... Lato to czas relaksu, pikników na zielonej trawie, lemoniady i błogiego odpoczynku. Wybraliśmy dla Was 10 gadżetów, które sprawią, że łatwiej będzie Wam przetrwać upały.
Torba - kocyk piknikowy/, Cho na kocyk/ MyBaze.com Torba - kocyk piknikowy/, Cho na kocyk/ MyBaze.com Torba - kocyk piknikowy/, Cho na kocyk/ MyBaze.com

Kocyk piknikowy

Latem nie ma nic przyjemniejszego od wylegiwania się na kocyku. Zwłaszcza na tak stylowym - kraciastym! Ten od "Cho na kocyk" po złożeniu zamienia się w pojemną torbę o wymiarach 35 x 45 cm. Dołączona jest do niego saszetka, do której przełożysz swoje drobiazgi - klucze czy telefon.

Torba - kocyk piknikowy/, Cho na kocyk/ MyBaze.comTorba - kocyk piknikowy/, Cho na kocyk/ MyBaze.com

Pojemnik na lemoniadę, Circus Shop / MyBaze.com Pojemnik na lemoniadę, Circus Shop / MyBaze.com Pojemnik na lemoniadę, Circus Shop / MyBaze.com

Do lemoniady

Co najlepiej gasi pragnienie, gdy za oknem skwar? Oczywiście lemoniada! Naszą uwagę przyciągnął duży (3,8 l. pojemności) szklany słój. Nie dość, że wygląda bardzo efektownie, to jeszcze ma kranik do wygodnego nalewania napoju.

Pojemnik na lemoniadę, Circus Shop / MyBaze.comPojemnik na lemoniadę, Circus Shop / MyBaze.com

eny ?

Leżak Sandali V,  Fabryka Palet/ MyBaze.com Leżak Sandali V, Fabryka Palet/ MyBaze.com Leżak Sandali V, Fabryka Palet/ MyBaze.com

Leżak

Słońce, plaża i my na leżaku. Ale nie byle jakim! Ten wykonywany jest na zamówienie. Siedzisko zrobione jest z wytrzymałych, lnianych worków z recyklingu. Ekologiczny i fajny!

 

Leżak Sandali V,  Fabryka Palet/ MyBaze.comLeżak Sandali V, Fabryka Palet/ MyBaze.com

HA-mak, poplecione/ MyBaze.com HA-mak, poplecione/ MyBaze.com HA-mak, poplecione/ MyBaze.com

Hamak do siedzenia

Żar leje się z nieba, a my siedzimy na hamaku w cieniu drzewa. Taki fotel w formie hamaka, wykonany został z wytrzymałej bawełnianej tkaniny. Siedzisko jest wypełnione poduszką z certyfikowanym granulatem styropianowym - będzie miękko i wygodnie!

Hamak akrylowy, Happy Swing Hammocks/ MyBaze.com Hamak akrylowy, Happy Swing Hammocks/ MyBaze.com Hamak akrylowy, Happy Swing Hammocks/ MyBaze.com

Hamak do leżenia

Hamaki z akrylu mimo, że ważą zaledwie 600 gramów,  utrzymają ciężar do 150 kilogramów. Duży plus za bajeczne kolory. Producenci zapewniają, że hamakom tym nie straszne ani słońce, ani deszcz. Nie stracą kolorów przez wiele lat.

Pojemnik na lód, MIA home passion / MyBaze.com Pojemnik na lód, MIA home passion / MyBaze.com Pojemnik na lód, MIA home passion / MyBaze.com

Pojemnik na lód

Urocza ozdoba w retro stylu i jednocześnie bardzo praktyczny przedmiot - pojemnik na lód. Świetnie sprawdzi się na przyjęciach w ogrodzie!

Miętowe czarki, dsceramika/ MyBaze.com Miętowe czarki, dsceramika/ MyBaze.com Miętowe czarki, dsceramika/ MyBaze.com

Czarki do lodów

Lato, czyli... lody! W upalne dni jemy ich całkiem sporo. Zamiast w klasycznych szklanych pucharkach, zaserwujmy je w ręcznie wykonanych ceramicznych miseczakach z gliny szamotowej. Niech w tym roku będzie inaczej.

Miętowe czarki, dsceramika/ MyBaze.comMiętowe czarki, dsceramika/ MyBaze.com

Namiot tipi, Moi Mili/ MyBaze.com Namiot tipi, Moi Mili/ MyBaze.com Namiot tipi, Moi Mili/ MyBaze.com

namiot

Jeśli Wasze dzieci kiepsko znoszą upały, rozłóżcie im w ogrodzie namiot. Nie mówimy tu o zwykłym namiocie z marketu, ale o takim, dzięki któremu najmłodsi będą mogli poczuć się jak prawdziwi Indianie!

Huśtawka, PalletIdeas/ MyBaze.com Huśtawka, PalletIdeas/ MyBaze.com Huśtawka, PalletIdeas/ MyBaze.com

Huśtawka

Latem uwielbiamy spędzać czas na świeżym powietrzu. Świetnie sprawdzi się wygodna, miękka huśtawka zrobiona z palet.

Huśtawka, PalletIdeas/ MyBaze.comHuśtawka, PalletIdeas/ MyBaze.com

Puf TIPI, Oskar Perek/ MyBaze.com Puf TIPI, Oskar Perek/ MyBaze.com Puf TIPI, Oskar Perek/ MyBaze.com

Puf

Na tym gigantycznym pufie naprawdę można odpocząć! Łatwo dopasowuje się do ciała, dzięki wypełnieniu granulatem styropianowym. Pokrycie jest zapinane na zamek i wykonane z odpornej tkaniny. Nic tylko "zatopić się" i uciąć sobie drzemkę.

Puf TIPI, Oskar Perek/ MyBaze.comPuf TIPI, Oskar Perek/ MyBaze.com

Więcej o: