Domy prefabrykowane

 • Twój wymarzony dom na wyciągnięcie ręki

  Twój wymarzony dom na wyciągnięcie ręki

  Pójście na swoje to coś, na co niektórym przychodzi długo czekać. Moment, w którym odbierzemy klucze do własnego, w pełni ukończonego domu, jest czymś jedynym w swoim rodzaju. Jednak sam proces budowy trwa czasem naprawdę długo i potrafi napsuć nam nerwów. Czy w związku z tym nie warto rozważyć domu modułowego?

 • Fot. Multicomfort Saint Gobain/EcoReadyHouse

  Dom pasywny. Projekt domu energooszczędnego

  Dom pasywny jeszcze do niedawna był traktowany, jako eksperyment. Mało kto brał pod uwagę budowę takiego domu, który choć tańszy w eksploatacji, jest znacznie droższy w budowie. Okazuje się, że obecnie domy pasywne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Istnieje szansa, że domy w standardzie pasywnym nie tylko przestaną być rzadkością, ale staną się równie popularne co tradycyjne domy.

 • 23281590 https bi

  Projekt domu prefabrykowanego w podwarszawskim Konstancinie

  Domy prefabrykowane - ta nazwa może nieco odstraszać, ale jeśli wybierzemy renomowaną firmę, wówczas zapewnimy sobie szybką budowę i komfortowe życie w dobrej architekturze. Tak właśnie stało się w przypadku Agnieszki i Piotra.

 • c

  Dom z prefabrykatów, czyli szczęście zdjęte z taśmy

  Na przedmieściach jednego z miasteczek południowej Polski powstał prefabrykowany dom, który wbrew swemu rodowodowi szybko stał się indywidualny i osobisty, bo został na nowo zdefiniowany przez jego właścicieli, zgodnie z ich potrzebami i życiem, które w niego wnieśli.

 • Gotowe elementy firma przywozi na plac budowy, porównując oferty, spytajmy o koszt transportu

  Domy prefabrykowane

  Budowa domu z wielkowymiarowych elementów prefabrykowanych to dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej przeprowadzce.

 • 19834506 https bi

  Domy modułowe: zabawa klockami

  Planowanie domu modułowego naprawdę przypomina zabawę klockami. Tyle, że na nieco większą skalę. Oto dwie bardzo ciekawe realizacje.

 • dom prefabrykowany

  Jak powstaje dom prefabrykowany? Prefabrykacja w fabryce

  Na budowę przyjeżdża tir za załadunkiem, za nim dźwig - i dom prefabrykowany powstaje w ciągu dwóch, trzech dni. Gotowe elementy konstrukcyjne domu wykonuje się wcześniej według projektu. Zobaczmy więc, jak się to robi w fabryce.

 • domy prefabrykowane

  Domy prefabrykowane: dom gotowy od zaraz

  Domy prefabrykowane to dobre rozwiązanie dla tych inwestorów, którzy nie mają czasu na prowadzenie budowy i sprawdzanie postępu prac.

 • domy prefabrykowane

  Domy prefabrykowane o szkielecie drewnianym

  Domy prefabrykowane wykonane w tej technologii są lżejsze niż keramzytobetonowe, co obniża koszty transportu oraz wykonania fundamentów.

 • domy prefabrykowane

  Domy prefabrykowane z keramzytobetonu

  Elementy takich domów prefabrykowanych produkuje się z mieszanki keramzytobetonowej. Ich grubość wynosi od 10 do 24 cm, a pozostałe wymiary dostosowuje się do projektu domu i specyfiki prefabrykacji.

 • domy prefabrykowane

  Zalety domów prefabrykowanych. Jak porównywać oferty?

  Domy prefabrykowane wielu inwestorom kojarzą się wyłącznie z czasami PRL-u i blokami wznoszonymi z wielkiej płyty. Standard takich bloków był niski, a wykonanie - przeważnie fatalne. Tymczasem nowoczesne technologie budowania z elementów gotowych pozwalają na wznoszenie budynków mniejszych, jednorodzinnych, a przy tym zapewniają maksymalne uproszczenie inwestycji i skrócenie czasu jej trwania.

 • Drewniane domy z prefabrykatów

  To najszybszy sposób na budowę domu. Montowanie na budowie z elementów przygotowanych w fabryce pozwala oszczędzić nie tylko czas, ale i osiągnąć wysoką jakość.

 • Budowa domu z prefabrykatów

  Budowa domu prefabrykowanego

  Prefabrykaty dostarcza się na miejsce budowy partiami, według etapów montażu. Całość robót najlepiej zlecić jednej firmie, nawet gdy będzie to droższe, niż zatrudnienie lokalnych wykonawców. Nie opłaca się szukać pozornych oszczędności. Nie rezygnując z montażu przez autoryzowaną ekipę, zyskujemy gwarancję, że w razie jakiejkolwiek usterki, firma usunie ją bezpłatnie.

 • Jesteś ciekawy, jak powstaje dom prefabrykowany? Agnieszka i Piotr na budowę domu zdecydowali się niedawno. Chcą się do niego wprowadzić jak najszybciej, bo niebawem ich rodzina ma się powiększyć. Dlatego wybrali technologię prefabrykowaną.

  Dom prefabrykowany Agnieszki i Piotra. Projekt i działka

  Można budować długo i z mozołem, popełniając przy okazji całą serię błędów - zwłaszcza, gdy to nasz pierwszy dom? Można. Jednak na wyciągnięcie ręki jest też opcja błyskawicznej inwestycji, dzięki której otrzymujemy budynek wygodny, nowoczesny, tani w utrzymaniu i jeszcze z dobrym "lookiem". Agnieszka i Piotr poszli właśnie tym tropem.

 • dom z prefabrykatów
 • Dom w kilka tygodni - konstrukcje prefabrykowane

  Gdy chcemy szybko zamieszkać w nowym domu, możemy albo kupić gotowy, albo wybudować go w ekspresowym tempie. Tę drugą możliwość gwarantuje jedynie prefabrykacja, czyli przygotowanie elementów domu w specjalnych wytwórniach.