Projekty

Projekty

W dziale Projekty prezentujemy aranżacje mieszkań i domów opracowane przez najlepszych polskich projektantów. Zobacz, co proponują doświadczeni architekci oraz dekoratorzy stawiający swoje pierwsze kroki w świecie wzornictwa i urządzania wnętrz. Zastanawiasz się, w jakim stylu urządzić mieszkanie lub dom? Wykorzystaj Projekty jako inspirację! Prezentujemy ciekawe rozwiązania stworzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii, modnych materiałów wykończeniowych i mebli, a także nietuzinkowych elementów dekoracyjnych. Projekty są utrzymane w różnych stylach, również najbardziej popularnych, czyli skandynawskim, vintage i minimalistycznym. Jeśli zainteresuje cię konkretna koncepcja, znajdziesz w materiale namiary na autora - lub nazwę pracowni projektowej, której powierzono zadanie stworzenia projektu. Twoje mieszkanie może przypominać najlepsze projekty pochodzące od polskich architektów!

 • Elegancja i złote detale - aranżacja domu projektu MM Architekci

  Elegancja i złote detale - aranżacja wnętrz domu projektu MM Architekci

  Nowoczesna willa w niczym nie przypomina swojej poprzedniej wersji z lat 80. XX wieku, ponieważ przeszła metamorfozę. We wnętrzach można znaleźć nawiązania do historii sztuki i wzornictwa. Jednocześnie całość emanuje świeżością dzięki licznych elementom wyposażenia z oferty salonów Dekorian Home. Projektanci wnętrz, Małgorzata i Andrzej Bacik z pracowni MM Architekci, umiejętnie połączyli te wątki, aby stworzyć spójną całość.

 • Wspólne mieszkanie sióstr w stylu retro nordic

  Wspólne mieszkanie sióstr w stylu retro nordic

  Siostry Sara i Marta Baceiredo to influencerki, odnoszące sukcesy biznesowe ze swoją marką torebek i akcesoriów It's Lava.

 • Funkcja, umiar i detal - aranżacja 58-metrowego mieszkania

  Funkcja, umiar i detal - aranżacja 58-metrowego mieszkania

  Prosta, minimalistyczna aranżacja 58-metrowego mieszkania, choć powstała przy ograniczonym budżecie jego młodych właścicieli, zwraca uwagę nietuzinkowymi pomysłami. Skąpana w neutralnych barwach ożywa za sprawą kilku graficznych, czarnych linii i barwnych akcentów w ceglastym kolorze.

 • Nine’s - restauracja Roberta Lewandowskiego w Browarach Warszawskich

  Nine’s - restauracja Roberta Lewandowskiego w Browarach Warszawskich

  Roberta Lewandowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Nie każdy jednak wie, że rodzima gwiazda futbolu sygnuje swoim nazwiskiem jedną ze stołecznych restauracji, znajdującą się w Browarach Warszawskich. Jak wygląda restauracja Roberta Lewandowskiego?

 • Pochwała organicznych kształtów - aranżacja mieszkania projektu pracowni KODO

  Pochwała organicznych kształtów - aranżacja mieszkania projektu pracowni KODO

  Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 52 metrów kwadratowych i znajduje się na warszawskiej Woli.

 • Aranżacja wnętrz domu pod Warszawą projektu Musiał Studio

  Aranżacja wnętrz domu pod Warszawą projektu Musiał Studio

  Aranżacja tego 200-metrowego domu to pochwała subtelnej elegancji i przytulności. Choć spotykają się tu różne style - nowoczesność, klasyka oraz styl śródziemnomorski, całość jest spójna, a poszczególne elementy doskonale z nią współgrają.

 • Dom w stylu modern classic projektu pracowni Dobry Układ

  Dom w stylu modern classic projektu pracowni Dobry Układ

  Prezentowany projekt wnętrz łączy modernizm, klasykę i polski design. Elegancję wykorzystanych materiałów i dodatków przełamują geometryczne formy foteli Bofii od Bizzarto.

 • Apartament we Wrocławiu z widokiem na Odrę

  Apartament we Wrocławiu z widokiem na Odrę - projekt pracowni Decoroom

  Właściciela prezentowanego apartamentu we Wrocławiu zafascynowała malownicza lokalizacja niemalże nad samą Odrą. Aranżacją wnętrza zajęła się firma Decoroom, która od ponad 14 lat specjalizuje się w kompleksowym wykończeniu wnętrz. Architektka Aleksandra Miodowska w otaczającej osiedle zieleni znalazła naturalną inspirację do stworzenia koncepcji urządzenia mieszkania.

 • Przytulny minimalizm - aranżacja 70-metrowego mieszkania projektu pracowni MGN

  Przytulny minimalizm - aranżacja 70-metrowego mieszkania projektu pracowni MGN

  Właściciele prezentowanego mieszkania pragnęli, aby ich lokum stało się prawdziwą oazą spokoju, która będzie sprzyjała wypoczynkowi i kojeniu zmysłów.

 • Dom z widokiem na las - aranżacja wnętrz projektu Miśkiewicz Design

  Dom z widokiem na las - aranżacja wnętrz projektu Miśkiewicz Design

  Rodzina wybrała miejsce pod miastem, aby zbudować wymarzony dom, który będzie otoczony drzewami i oddalony od miejskiego zgiełku. Jego nowoczesna bryła z dużymi przeszkleniami zaprasza do środka otaczający go las i pozwala wnętrzom czerpać z natury. Wnętrze, które jest zarówno nowoczesne, jak i przytulne, zostało zaprojektowane przez pracownię Miśkiewicz Design.

 • Domki Trzy Żywioły - aranżacje wnętrz projektu Marty Czerkies

  Domki Trzy Żywioły - aranżacje wnętrz projektu Marty Czerkies

  W miejscowości nadmorskiej Sasino znajduje się kompleks trzech domków letniskowych nazwany "Trzy żywioły", których wnętrza zostały zaprojektowane przez Martę Czerkies, nawiązując do ognia, wody i ziemi. Specjaliści z firmy Marcin Dekor pomogli w rozwiązaniu problemów z aranżacją wnętrz, związanych z nietypowym kształtem okien, proponując odpowiednie szyny, tkaniny i zapięcia do zasłon.

 • Między elegancją a komfortem - 90-metrowe mieszkanie w Warszawie

  Między elegancją a komfortem - 90-metrowe mieszkanie w Warszawie

  Nowoczesne, nastrojowe, o dojrzałym charakterze mieszkanie prezentuje się wspaniale zarówno w całości, jak i w detalach. Atmosferę wnętrza buduje różnorodność materiałów i barw dobranych w spójnej stylistyce oraz rozbudowany system oświetlenia. Ciemną aranżację 90-metrowego, warszawskiego apartamentu urozmaicają kolorystyczne akcenty.

 • Aranżacja mieszkania w centrum Madrytu

  Aranżacja domu w centrum Madrytu

  Helena i Lucía Cuesta to siostry i najlepsze przyjaciółki, ponadto entuzjastki mody. Zaczęły pracować jako niezależne stylistki, potem założyły własną markę jubilerską – Them Bones Jewelry - i postanowiły zamieszkać razem. Otwierają dla nas drzwi swojego nowego domu, eklektycznego miejsca pełnego kolorów.

 • Inwestycja mieszkaniowa La Praga w Warszawie

  Inwestycja mieszkaniowa La Praga w Warszawie

  Grupa inwestycyjna Van der Vorm Vastgoed z Holandii zleciła firmie Reesco Hospitality zadanie wykończenia wnętrz inwestycji mieszkaniowej o nazwie La Praga, zlokalizowanej w prawobrzeżnej części Warszawy. Wraz ze studiem Iliard Archiecture & Interior Design, które jest częścią Grupy Reesco, zostaną zrealizowane 132 mieszkania, które będą odpowiedzią na potrzeby przyszłych najemców.

 • Aranżacja mieszkania zainspirowana przyrodą Podlasia

  Aranżacja mieszkania zainspirowana przyrodą Podlasia

  Mieszkanie o powierzchni 84 metrów kwadratowych wyróżnia się połączeniem prostoty i oryginalności, w którym uniknięto schematów. Projektant Jacek Tryc wpisał tę koncepcję w nowy trend łączenia tradycji z nowoczesnymi zdobyczami, obserwowanym w dziedzinach takich jak sztuka użytkowa, grafika czy architektura. Inwestorzy, którzy pochodzą ze wschodniej Polski, wraz z architektem poszukiwali sposobów na oddanie klimatu Podlasia, gdzie Jacek Tryc spędzał swoje dzieciństwo.

 • Dom w Białymstoku - aranżacja wnętrz projektu Mum Studio

  Dom w Białymstoku - aranżacja wnętrz projektu Mum Studio

  Część rozwiązań użytych w aranżacji tego domu odzwierciedla doświadczenia właścicielki, która spędziła wiele lat w Afryce. Marta Drzymała z pracowni Mum Studio zintegrowała odległe wątki w spójną całość, włączając do aranżacji salonu wyjątkowy wielkoformatowy portret - współczesną interpretację Statuy Wolności.

 • Elegancka kawalerka na Mokotowie projektu Sobkowiak Architektura

  Elegancka kawalerka na Mokotowie projektu pracowni Sobkowiak Architektura

  Nowoczesne formy, jasne kolory, dużo światła i elegancja - a to wszystko na 27 metrach kwadratowych. Zaglądamy do kawalerki, która zachwyca estetyką i zastosowanymi detalami.

 • Elegancko i naturalnie - aranżacja mieszkania w stylu mid century modern

  Elegancko i naturalnie - aranżacja mieszkania w stylu mid century modern

  Prezentowane mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie. Na powierzchni 82 metrów kwadratowych królują oszczędne formy materiały wykończeniowe wysokiej jakości i modne wyposażenie.

 • Moc kolorów, faktur i kształtów - aranżacja domu wg Hanna Pietras Architects

  Moc kolorów, faktur i kształtów - aranżacja domu wg Hanna Pietras Architects

  Tę, liczącą ponad 110 metrów kwadratowych, przestrzeń definiują kolory. W każdym pomieszczeniu znajdziemy spokojną bazę i mocniejszy akcent.

 • W domu aktorki Martiny Pinto

  W domu aktorki Martiny Pinto

  Martina Pinto jest aktorką, twórczynią treści, żoną, matką i założycielką dwóch firm: One to One Beauty Session, która zajmuje się makijażem i Chiappasoda z branży fitness. Określa samą siebie mianem miłośniczki pięknych rzeczy. Odwiedzamy ją w jej domu razem z Westwing.

 • Elegancki apartament w Gdańsku - projekt P2 Pikiel & Piltz

  Elegancki apartament w Gdańsku - projekt P2 Pikiel & Piltz

  Apartament o powierzchni 109 m kw. zlokalizowany jest na ostatnim piętrze budynku, z widokiem na spokojną dzielnicę Gdańska - Wrzeszcz. Blisko stąd do Parku w Królewskiej Dolinie. Takie sąsiedztwo "zobowiązuje", a odpowiednia wysokość zapewnia perspektywę, która sprzyja podziwianiu widoków.

 • Minimalizm na 45 m kw. - projekt pracowni KODO

  Minimalizm na 45 m kw. - projekt pracowni KODO

  Jasna, powiększająca optycznie przestrzeń kolorystyka, wysmakowana estetyka i nowoczesne wyposażenie. Projektanci z pracowni KODO po raz kolejny udowadniają, że nawet niewielka przestrzeń mieszkalna może być funkcjonalna i... piękna.

 • Aranżacja biura Eleonory Pratelli, założycielki agencji Suite 19

  Aranżacja biura Eleonory Pratelli, założycielki agencji Suite 19

  Wyrazisty charakter, feeria kolorów i nietuzinkowa osobowość. Eleonora Pratelli, założycielka i dyrektor generalny Suite 19, agencji doradztwa w zakresie talentów i marek, specjalizującej się w modzie, filmie i muzyce, otwiera przed nami drzwi do swojej świątyni kreatywności.

 • Apartament z widokiem na miasto

  Apartament z widokiem na miasto

  Prezentowane dwupoziomowe mieszkanie znajduje się... w chmurach. Ze szczytu wysokościowca rozciąga się widok na Warszawę, szczególnie magnetyzujący po zmroku. Funkcjonalność rozwiązań tworzy tu harmonijną kompozycję z ponadczasowymi materiałami, a przytulny klimat czyni wnętrza idealnymi do wypoczynku.

 • Aranżacja 80-metrowego mieszkania projektu pracowni Metr Po Metrze

  Aranżacja 80-metrowego mieszkania projektu pracowni Metr Po Metrze

  Ponadczasowa funkcjonalność i aktualne trendy w aranżacji - to połączenie charakteryzuje wnętrza prezentowanego mieszkania. W przestrzeni stworzonej dla czteroosobowej rodziny nie zabrakło nowoczesnych rozwiązań meblowych.

 • Czerń i złoto - mieszkanie piosenkarki Cleo

  Czerń i złoto - mieszkanie piosenkarki Cleo

  Cleo to popularna polska piosenkarka. Kojarzymy ją wyłącznie z muzyką, tymczasem z wykształcenia jest... architektem krajobrazu. A jak prezentuje się jej mieszkanie? Zaglądamy do środka!

 • Apartament na warszawskim Powiślu - projekt Poco Design

  Apartament na warszawskim Powiślu - projekt Poco Design

  Spójne z sobą wątki stylistyczne prowadzą od wejścia do budynku przez części wspólne aż do wnętrza. A tu – urzeka spokój płynący z widoku oglądanego z góry miasta. Propozycja Patrycji Suszek-Rączkowskiej, by apartament przenikał się z jego najbliższym i dalszym otoczeniem, dała znakomite rezultaty wizualne. Wcześniej jednak architektka zmierzyła się z naprawdę niełatwym rzutem mieszkania. Z sukcesem!

 • Przetykane miedzią - aranżacja mieszkania w Poznaniu

  Przetykane miedzią - aranżacja mieszkania w Poznaniu

  W aranżacji 55-metrowego mieszkania w centrum Poznania zrealizowano pomysł stworzenia nowoczesnej przestrzeni inspirowanej materiałami i kolorami zaczerpniętymi z natury. Drewno, kamień, ciemna paleta barw i elementy roślinne okraszone miedzianymi akcentami to przepis na wnętrze, w którym dobrze się odpoczywa.

 • Duch starej kamienicy

  Duch starej kamienicy - eklektyczne mieszkanie w sercu Wrocławia

  Nowoczesne i stylizowane elementy wypełniają wnętrze, w którym najważniejsze jest historyczne tło. Zachowane i wyeksponowane ornamenty, fragmenty wyposażenia oraz odsłonięta na ścianach cegła godnie reprezentują przeszłość przedwojennej kamienicy.

 • Mieszkanie dla (pop-)artystycznej duszy projektu pracowni KODO

  Mieszkanie dla (pop-)artystycznej duszy projektu pracowni KODO

  Neony nierozerwalnie kojarzą się z nocnym życiem miasta - spacerami wzdłuż rozświetlonych ulic i klubami wypełnionymi muzyką. Takie inspiracje wykorzystali architekci z pracowni KODO w projekcie aranżacji wnętrz tego 80-metrowego apartamentu, który znajduje się w Warszawie.