Strefa HGTV w Czterech Kątach

 • Natura w wersji mini - aranżacja ogródka

  Natura w wersji mini - aranżacja ogródka

  Monika i Igor Piórkowscy są młodym małżeństwem. Mają córeczkę Emilkę oraz pieska Kiri. Monika i Igor sami urządzali swoje mieszkanie, lecz na ogródek nie starczyło im ani czasu, ani środków, ani pomysłu.

 • Klasyczny salon w bloku - projekt Krzysztofa Mirucia

  Klasyczny salon w bloku - projekt Krzysztofa Mirucia

  Jak urządzić klasyczny salon z nutą nowoczesnej swobody i zachować przy tym umiar w dekoracyjnych elementach? Nie poradzili sobie z tym Sylwia i Zbyszek, którzy na przestrzeni 15 lat udoskonalali swój pokój dzienny z nadmierną gorliwością. Ich temperament aranżacyjny mógł okiełznać tylko profesjonalista.

 • Nowe życie starej kuchni - projekt Krzysztofa Mirucia

  Nowe życie starej kuchni - projekt Krzysztofa Mirucia

  Funkcjonalność, wygoda i ulubiona estetyka to cechy, których brakowało w kuchni 4-osobowej, sympatycznej rodziny. Domownicy wspólnie zdecydowali o wzięciu udziału w programie telewizji HGTV „Zgłoś remont”, wierząc, że prowadzący go architekt Krzysztof Miruć pomoże im zmienić nielubiane pomieszczenie w idealną przestrzeń, zgodną z aktualnymi trendami i gwarantującą komfort codziennej pracy. I nie zawiedli się.

 • Mieszkanie na miarę

  Mieszkanie na miarę

  Ola i Piotrek szukają „rodzinnego” mieszkania dla siebie i swoich dwóch dorastających córek. Marzą im się minimum trzy pokoje, w niskiej zabudowie, w kameralnym otoczeniu i najlepiej w warszawskiej dzielnicy Wawer lub jej okolicach.

 • Salon z jadalnią, kominkiem i miejscem do pracy - projekt Krzysztofa Mirucia

  Salon z jadalnią, kominkiem i miejscem do pracy - projekt Krzysztofa Mirucia

  O salonie Oli i Mateusza, najważniejszym i największym domowym pomieszczeniu, trudno było powiedzieć, że jest funkcjonalny czy estetyczny. Wbrew pozorom nie jest łatwo urządzić 43-metrowy pokój dzienny tak, aby nie straszył pustką, ale miło zaskakiwał przemyślaną, atrakcyjną, wypełniającą całą jego przestrzeń aranżacją. Z pomocą przyszedł architekt Krzysztof Miruć wraz z ekipą programu telewizyjnego HGTV „Zgłoś remont”.

 • Przepis na efektowną aranżację - projekt Krzysztofa Mirucia

  Przepis na efektowną aranżację - projekt Krzysztofa Mirucia

  Po latach życia za granicą Edyta wróciła do Polski. Nieremontowane przez ten czas nieduże mieszkanie w bloku, które dostała od rodziców, niszczało i pomału zamieniało się w ruinę. Generalnym remontem kuchni, łazienki i holu wejściowego zajął się architekt Krzysztof Miruć i ekipa programu telewizyjnego HGTV „Zgłoś remont”.

 • Dom Marii po totalnej metamorfozie

  Dom dla siebie i innych

  Maria z wykształcenia jest kuratorem sztuki. Jakiś czas temu założyła fundację i szybko zorientowała się, że w prowadzeniu tego typu działalności jedną z najważniejszych rzeczy zaraz po pomaganiu ludziom jest… prowadzenie księgowości. Porzuciła więc wyuczony zawód i została księgową. Dziś swoją pracą jako wolontariuszka wspiera wiele innych takich placówek w Toruniu i okolicach.

 • Projekt Krzysztofa Mirucia

  Mieszkanie ze szczyptą luksusu. Projekt Krzysztofa Mirucia

  Dorota przez kilka lat ciężko pracowała, zbierając fundusze na generalny remont swojego mieszkania. Marzyła o wygodnym życiu w nowoczesnej przestrzeni z nutą glamour i o realizacji swojego planu pod okiem architekta - Krzysztofa Mirucia i jego ekipy z programu HGTV „Zgłoś remont”. Jej marzenie w końcu się ziściło.

 • Dobro zawsze wraca - metamorfoza mieszkania

  Dobro zawsze wraca - metamorfoza mieszkania

  Tym razem Dorota otrzymała wyjątkowe zadanie – metamorfozę mieszkania Moniki i jej córki Julii. Julia to dziecko ze szczególnymi potrzebami, więc Dorota i jej ekipa musieli dostosować się do sytuacji. Dodatkowo ulubionym kolorem Julii był czerwony, co było dla projektantki dodatkowym wyzwaniem, bo – jak sama powiedziała bardzo delikatnie – ten kolor nie jest tym, który wybiera jako pierwszy.

 • Klasyczna elegancja

  Klasyczna elegancja - projekt Krzysztofa Mirucia

  Daria i Mateusz chcieli wyremontować hol wejściowy, pokój dzienny i łazienkę, których wystrój urządził poprzedni właściciel mieszkania. Meble, ściany, podłogi, instalacje - wszystko wymagało zmiany w tych pomieszczeniach. Młode małżeństwo postanowiło swoje potrzeby i marzenia o eleganckim wnętrzu powierzyć profesjonaliście. Zadania podjął się architekt Krzysztof Miruć i jego ekipa z programu HGTV „Zgłoś remont”.

 • Dom po metamorfozie

  Remont domu i... życia

  Marcin został zgłoszony do programu przez siostrę Olę i przyjaciółkę. Chłopak ma czworo rodzeństwa. Kiedy szesnaście lat temu zmarła ich mama, wszystko się zmieniło. Ojciec nie udźwignął ciężaru odpowiedzialności i po jakimś czasie odszedł z domu, zostawiając wszystkie dzieci samym sobie. Najmłodsze z nich miało wtedy tylko dziewięć lat! Marcin postanowił zawalczyć o rodzinę.

 • Zgłoś remont Krzysztof Miruć

  Eleganckie mieszkanie w bloku

  Gotowa na odważne rozwiązania i radykalne zmiany Ania zgłosiła się do programu telewizyjnego HGTV, w którym architekt Krzysztof Miruć zmienia stare, nijakie, znienawidzone wnętrza w wymarzone przestrzenie pełne charakteru i wyrazistego wzornictwa. Ania chciała odmienić swoje 46-metrowe mieszkanie, nieremontowane od lat.

 • Duet scandi i boho w salonie

  Duet scandi i boho w salonie - projekt Krzysztofa Mirucia

  Salon wypełniony przypadkowymi meblami i straszący pomarańczowym kolorem ścian w niczym nie przypominał wymarzonego wnętrza. Ania wiele razy rozmawiała ze swoim partnerem o koniecznym remoncie, ale nikt nie miał na to czasu, czy pomysłu. W końcu Marek wraz z przyjaciółką Ani postanowili zrobić gospodyni niespodziankę i odmienić pomieszczenie pod jej nieobecność wraz z ekipą programu HGTV „Weekendowa metamorfoza”.

 • Sypialnia po metamorfozie

  Udany mix - remont sypialni

  Tym razem nasz niezawodny duet musiał zmierzyć się z marzeniami Piotra i Klaudii, którzy chcieli, w pokoju, w którym kiedyś mieszkała babcia zrobić dla siebie sypialnię.

 • Ogródek po metamorfozie

  Dla każdego coś miłego - metamorfoza segmentowego ogródka

  Tym razem dobrze znane Państwu projektantki Olga i Iza przeprowadzą metamorfozę segmentowego ogródka na kameralnym osiedlu pod miastem. Jego właścicielem jest rodzina Gryniewiczów: mama Małgorzata, tata Wojciech oraz ich troje dzieci: Kornelia, Liliana i Kornel. Wydaje się, że mamy przed sobą obrazek idealny. Niestety, wyraźnie nie pasuje do niego... ogródek naszych bohaterów.

 • Loftowy pokój dla młodego mężczyzny

  Loftowy pokój dla młodego mężczyzny

  „To najlepszy prezent, jaki dostałem od rodziców. Zawsze chciałem mieć taki wystrój pokoju.” – tak 21-letni Filip podsumowuje niespodziankę w formie zmiany aranżacji wystroju swojego pokoju, którą przygotowali mu w tajemnicy mama i tata. A remont i urządzenie pomieszczenia przeprowadził architekt Krzysztof Miruć wraz z ekipą programu „Weekendowa metamorfoza” telewizji HGTV.

 • Ogród prawdziwie rodzinny

  Ogród prawdziwie rodzinny

  Ola i Artur marzyli o ogródku, który byłby nie tylko miejscem relaksu dla rodziny i znajomych, ale też przestrzenią do zabawy dla dziecka. Czy Olga i Iza spełnią te oczekiwani? A co najważniejsze, czy mały Mateusz będzie zadowolony, bo jak wiadomo dzieci to najsurowsi krytycy.

 • Zielony azyl w środku miasta

  Zielony azyl w środku miasta

  Bliźniaczki Sylwia i Kasia mieszkają w stolicy w mieszkaniu, które kupił im dziadek. Do zakupu tego lokum przekonał go…ogród. Dla dziewczyn jest to mała namiastka ich rodzinnego domu. Niestety w obecnym stanie ten kawałek zieleni w ogóle nie zachęca do spędzania tu czasu.

 • Miejska dżungla - metamorfoza sypialni

  Miejska dżungla - metamorfoza sypialni

  Agata pochodzi z Augustowa, ale mieszka w Warszawie. Wykorzystując pretekst w postaci swoich urodzin, postanowiła wyremontować sypialnię i nadać jej kompletnie nowego, odświeżonego i poważnego charakteru.

 • sypialnia w stylu boho

  Sypialnia w stylu boho na poddaszu

  W idealnie urządzonym kilka lat wcześniej domu dla rodziny 2+2 zabrakło pomysłu, czasu i funduszy na wykończenie sypialni rodziców. Ola i Dominik zajęli się wystrojem najpotrzebniejszych ich zdaniem pomieszczeń, takich jak pokoje synów, Antka i Olka, kuchni, salonu i łazienek, a aranżację własnej przestrzeni odłożyli na bliżej nieokreślony termin. W końcu Dominik postanowił to zmienić i zgłosił się do programu HGTV „Weekendowa metamorfoza”.

 • Metamorfoza salonu

  Weekendowa metamorfoza: salon z charakterem

  Masza i Konrad mieszkali w chaotycznie urządzonym mieszkaniu, ze źle dopasowanymi meblami w zbyt ciemnej, niemodnej już kolorystyce. Masza chciała zrobić mężowi miłą niespodziankę i wyremontować salon, w którym wspólnie spędzają dużo czasu. Wraz z architektem Krzysztofem Miruciem i ekipą budowlaną programu HGTV „Weekendowa metamorfoza” dokonała totalnej przemiany pokoju dziennego pod nieobecność Konrada.

 • Salon w stylu boho projektu architekta Krzysztofa Mirucia

  Salon w stylu boho. Projekt architekta Krzysztofa Mirucia

  Kamila stała się posiadaczką niewielkiej kawalerki, na wykończenie której nie miała pieniędzy, ani pomysłu. Z pomocą przyszedł Paweł. Postanawiał pomóc bratanicy i zgłosił się do programu „Weekendowa metamorfoza”, w którym architekt Krzysztof Miruć wraz ze zgraną ekipą w jeden weekend, w tajemnicy przed właścicielką, wyremontował i zmienił jej salon w atrakcyjny prezent-niespodziankę.

 • Mieszkanie po remoncie zyskało loftowy charakter z użyciem betonu, czerni i drewna.

  Sposób na wysoki salon. Projekt architekta Krzysztofa Mirucia

  Aranżacja dwupoziomowego salonu z aneksem kuchennym to nie lada wyzwanie dla właścicieli tak otwartej przestrzeni. Jak urządzić wysoki salon, aby był przytulny, stylowy, ale zarazem funkcjonalny? Odpowiedzi na to pytanie postarał się udzielić domownikom architekt Krzysztof Miruć i ekipa kolejnego odcinka programu HGTV „Zgłoś remont”.

 • Kuchnia otwarta na salon. Krzysztof Miruć

  Kuchnia z salonem w bloku. Jak je połączyć w jedno pomieszczenie i urządzić? Projekt architekta Krzysztofa Mirucia

  Marysia, Maciek i kilkuletnia Matylda mieszkają w nieremontowanym od lat 43-metrowym mieszkaniu. Marzyli o przearanżowaniu przestrzeni swoich czterech kątów, z których chcieliby wyodrębnić salon z aneksem kuchennym. W spełnieniu tego marzenia pomógł architekt Krzysztof Miruć z programu HGTV „Zgłoś remont”.

 • Wąski salon

  Wąski salon według projektu architekta Krzysztofa Mirucia. Relacja z programu TVN "Zgłoś remont"

  Jak urządzić wąski salon, który łączy w sobie jednocześnie funkcję przedpokoju, kuchni, jadalni, salonu i miejsca do pracy? Architekt Krzysztof Miruć na antenie programu HGTV „Zgłoś remont” przedstawia pomysł na spójną aranżację wielofunkcyjnego, 26-metrowego salonu z kuchnią i jadalnią, o wymiarach 8x3,3 m.

 • Dominik Strzelec prowadzący program Polowanie na ogród w HOME&GARDEN

  Po prostu ogród. Metamorfozy Dominika Strzelca

  Dominik Strzelec to ogrodnik z pasją oraz szczęśliwy mąż i ojciec trojga dzieci. Podróżnik lubiący wyzwania. Zapalony snowboardzista i fan piłki nożnej. W stacji HGTV urządza „Polowanie na ogród” i w sklepach ogrodniczych szuka bohaterów swojego programu.

 • Aranżacja wąskiego salonu z aneksem kuchennym

  Dodatkowy pokój dla rodziców w małym mieszkaniu 57 m2

  Po kilku latach wynajmowania własnego mieszkania innym lokatorom Przemek i Kamila postanowili wrócić do swoich czterech kątów. Od razu oddali je w ręce architekta Krzysztofa Mirucia, aby ten, wraz z ekipą telewizyjnego programu HGTV „Zgłoś remont”, pomógł im dopasować stare wnętrze do ich aktualnych potrzeb i wyobrażeń o wymarzonym zaciszu domowym.

 • Program „Nowa Maja w ogrodzie" można oglądać na antenie HGTV w każdą niedzielę o godz. 9.20

  W ogrodzie i o ogrodzie

  W ubiegłym roku 15. rocznicę obchodził pierwszy ogrodniczy program na polskiej antenie telewizyjnej – „Nowa Maja w ogrodzie”. Z tej okazji rozmawiamy z jego prowadzącą, Mają Popielarską. Nie tylko o ogrodzie…

 • Poszukiwania mieszkania lub domu to trudna sprawa. Na co zwrócić uwagę? Jak kupić najlepsze lokum za przystępną cenę? Dzięki programowi „House hunters – Poszukiwacze domów” poczujesz się jak inwestor i poznasz pełen przekrój ofert nieruchomości, nie ruszając się sprzed telewizora!

  House Hunters. W poszukiwaniu najlepszych nieruchomości

  "House hunters – Poszukiwacze domów” to idealny program nie tylko dla tych, którzy chcą zmienić swoje miejsce zamieszkania, lecz także dla wszystkich, którzy szukają inspiracji i uwielbiają podglądać, jak wyglądają domy innych ludzi. W każdym odcinku bohaterowie próbują znaleźć swoje wymarzone lokum w asyście agenta nieruchomości.

 • Aranżacja małego salonu z aneksem kuchennym

  Jak z dwóch pokoi zrobić trzy? Aranżacja małego mieszkania w bloku

  Małe mieszkanie w bloku Igi i jej córki Anieli składało się z dwóch pokoi – salonu otwartego na kuchnię i osobistego lokum dziewczynki. Iga, po trzech latach spania na kanapie w salonie i uciążliwego, porannego rytuału sprzątania w pośpiechu pościeli oraz składania dużego mebla, marzyła już tylko o własnej, chociaż najmniejszej sypialni. W realizacji pragnienia pomógł jej architekt Krzysztof Miruć z ekipą budowlaną programu HGTV „Zgłoś remont”.