Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Biała kuchnia na kilka sposobów

Edyta Jabłońska, red.

Białe meble kuchenne nie wychodzą z mody. Nic dziwnego: wyglądają lekko i są neutralne - pasują do każdego stylu, dobrze komponują się ze wszystkimi materiałami wykończeniowymi. Zobaczcie różne propozycje białych kuchni.

Biała kuchnia z białym blatem

Całkowicie biała kuchnia? Białe szafki kuchenne nie są nowością na rynku, ale jak dotąd łączono je z blatami z kamienia lub drewna. Teraz producenci białe meble łączą z blatami kuchennymi w tym samym kolorze. Taki pomysł może przypaść do gustu minimalistom, osobom lubiącym czystość i porządek. Zaletą takiej kompozycji jest ponadczasowość i optyczne powiększanie przestrzeni kuchennej. 

Biała kuchnia z białym blatem
Biała kuchnia z białym blatem
Fot. BRW

Biała kuchnia z drewnianym blatem i czarnymi uchwytami

Biała nowoczesna kuchnia Oliwia z czarnymi uchwytami to prostota i minimalizm w stylu skandynawskim. Kuchnia wpisuje się w najnowsze trendy kolorystyczne i zapewnia dużą swobodę aranżacyjną dzięki ustawnym szafką.

Biała kuchnia z drewnianym blatem i czarnymi uchwytami
Biała kuchnia z drewnianym blatem i czarnymi uchwytami
Fot. Akordsklep

Biała kuchnia z szarym blatem

Miraż stylu retro z nowoczesnością, to strzał w dziesiątkę. Oto dowód. Meble z ramkami w stylu retro zostały wykonane w nowoczesnej formie, czyli na wysoki połysk. Ściany obłożone cegiełką, to kolejny ukłon w stronę przeszłości. Blat, wykonany z materiału imitującego beton, jest bardzo odważnym ale i imponującym pomysłem. Dzięki neutralnej kolorystyce to malutkie wnętrze optycznie nabrało rozmiarów, a mocne oświetlenie rekompensuje brak okna.

Projekt kuchni możesz tutaj>>>

kuchnia, biała kuchnia, kuchnia retro, kuchnia z szarością
Kuchnia retro z nowoczesną szarością
Fot. kameleon-projektowanie.com

Biała kuchnia w stylu wiejskim

Styl wiejski to ukłon w stronę tradycji i naturalności. W takiej kuchni nie może zabraknąć drewnianych mebli, rękodzieła, a nawet ludowych nawiązań. Aranżując wnętrza w tym stylu, warto poszukać stylowych sprzętów AGD, które lepiej oddadzą klimat wiejskiej kuchni. Falbanki i wzory są wystarczającą dekoracją okna, unikajmy szczelnie izolujących od światła zasłon. Każde krzesło z innej "parafii", a w tle szafka pomalowana na biało? Tak, im większa różnorodność, tym bardziej autentyczna dekoracja.

styl wiejski,aranżacje wnętrz
STYL WIEJSKI. Lambrekiny i zazdrostki są wystarczającą ozdobą okna. Szczelne zasłony, które izolują od otoczenia, to typowo miejski wynalazek. Każde krzesło z innej bajki, a w tle - malowany na biało kredens. Im większa różnorodność, tym autentyczniejszy wystrój.
Fot. Rafał Lipski

Nie zapominajmy o białej kuchni z Ikea

Kto powiedział, że mała kuchnia nie może być piękna i funkcjonalna? Linia produktów KNOXHULT nie tylko jest wyjątkowo ładna, ale też pozwoli pomieścić Ci wszystkie najpotrzebniejsze kuchenne akcesoria.  W zestawie jest mnóstwo szafek, półek które możesz dowolnie komponować tak by pasowały do Twoje przestrzeni. 

Biała kuchnia Ikea
Biała kuchnia Ikea
Fot. Ikea
    Więcej o:

Skomentuj:

Biała kuchnia na kilka sposobów