Baśniowa kraina w dziecięcej sypialni

Porywające, pełne przygód i wyimaginowanych bohaterów opowiadania tuż przed snem to dla wielu jedne z najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa. A gdyby tak te baśniowe podróże odbywać w wielkiej książce, która zdecydowanie jest czymś więcej niż zwykłą pościelą?

 

O takim rozwiązaniu pomyślała Yusuke Suzuki tworząc Book-Bed. Łóżko jej projektu to wielka, dwustronicowa książka w której zmieszczą się wszystkie dziecięce historie, jak i sam mały podróżnik.

 

Pościel można przerzucać jak nieprawdopodobnie wielkie kartki pod którymi kryją się kolorowe elementy działające na dziecięcą wyobraźnię. Dlatego Book-Bed to nie tylko kreatywne łóżko czy urozmaicenie wnętrza, ale również fantastyczne miejsce do zabawy.

 

Yusuke Suzuki, Book Bed, łóżko dziecięce

 

Dla tych, którzy mają dzieci, to świetny pomysł aby zapewnić im niekończącą się rozrywkę. Dla tych, w których wciąż odzywa się wewnętrzne dziecko, to idealny sposób na sprawienie samemu sobie nie lada frajdy!

 

Zobacz także:

Pokój dziecka azyl i miejsce zabawy

Sypialnia małego pirata

Porządkujemy zabawki z LEGO

Więcej o:
Komentarze (1)
Baśniowa kraina w dziecięcej sypialni
Zaloguj się
  • Gość: Gość

    0

    Fantastyczna bajkowa sprawa! Urządzam właśnie pokój dla dziecka, będziemy z mężem za 4 miesiące mieli syna. Pomalowaliśmy pokoik na niebiesko i zielono. Wybrałam piękne kolory ze śnieżka barwy natury. Mamy też naklejki na ścianę i piękne nowe mebelki. Bardzo jestem zadowolona!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX