Zabawki od Kidsonroof

Funkcjonalne, naturalne i kreatywne - takie są projekty holenderskiej marki Kidsonroof.

 

Kidsonroof to marka holenderska. Powstała w 2005 roku, a  stoją za nią: Holenderka Romy Boesveldt oraz Rosjanin Ilya Yashkin.

On projektuje, ona dba o rozwój koncepcyjny i stylizacje.

Projektują dla dzieci, nie dziwi więc, że swoje pomysły testują na własnych pociechach. Ich trójka dzieci wraz z licznymi przyjaciółmi są najlepszymi jurorami projektów Kidsonroof.

 

 

zabawki, design, pokój dla dziecka, pokój dziecięcy

 

 

Romy i Ilya w swoich projektach chcą połączyć współczesne życie z naturą i odkryć w nich podstawowe ludzkie wartości. Dlatego też wszystkie produkty Kidsonroof powstają z materiałów biodegradawalnych oraz z recyklingu. Przyjazne środowisku są jednocześnie przyjazne dzieciom.

W ofercie firmy znajdziemy tekturowe domki, mebelki, pojazdy, układanki, klocki, drewniane zabawki, figurki, maskotki. Wszystkie pobudzające kreatywność i wyobraźnię dziecka.

 

W Polsce zabawki Kidsonroof znajdziemy w sklepach fafarafa.pl oraz naturalkids.pl.

 

Zdjęcia >>

Więcej o:
Komentarze (1)
Zabawki od Kidsonroof
Zaloguj się
  • Gość: Gość

    0

    ja (to znaczy córcia) właśnie dostalam ten domek niebieski, dla mnie bomba, miałam sama frajdę składając, a córcia wmontowała cała kolekcję laleczek Lego do środka od razu :) i kupilam w innym sklepie tez on line- bavi, zawsze warto posprawdzać na googlu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX