Oryginalne mieszkanie młodej kobiety

Cztery kolory i różne faktury - recepta na nowoczesne wnętrze

Architekci z ukraińskiej pracowni Nika Vorotyntseva zaprojektowali ostatnio nowoczesne mieszkanie dla młodej kobiety. Właścicielka chciała, aby jej pierwsze własne mieszkanie, o powierzchni 56 m kw., było jednocześnie proste, eleganckie i przytulne. Zawsze podobały jej się otwarte wnętrza o kosmopolitycznym charakterze.

Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni i łazienki. Wnętrza urządzono bardzo konsekwentnie, wykorzystując tylko 4 kolory (biel, czerń, szarość i czerwień), które uzupełniają dodatki w jasnym odcieniu drewna.

To czerwień jest kolorem spajającym wszystkie pomieszczenia. Znajdziemy ją zarówno na sofie Togo projektu Michela Ducaroya, kaloryferach, lampkach, kuchennych szafkach, a nawet na mozaikowej ścianie w łazience.

Podoba nam się również sposób w jaki połączono różne materiały. Polerowany beton świetnie współgra z błyszczącymi, białymi frontami kuchennych szafek i drewnianą zabudową pod oknem. Na ścianach w sypialni znajdziemy pomalowane na biało cegły, a podłogę wyłożono białą wykładziną.

Powstała nowoczesna, świeża i oryginalna przestrzeń. Jak Wam się podoba to mieszkanie?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>
Więcej o:
Komentarze (32)
Oryginalne mieszkanie młodej kobiety
Zaloguj się
 • darmen987

  Oceniono 34 razy 20

  Nie ma to, jak powiesić sobie telewizor do oglądania w pozycji na baczność ... Chyba dla wiernych fanów Wiadomości TVP ...

 • polsz

  Oceniono 25 razy 17

  a gdzie ta przytulność?

 • dmarek123

  Oceniono 9 razy 9

  dali byście rzut mieskznia przy takich okazjach. łatwiej jest się połapać ze zdjęciami. Chociaż to mieszkanie jest stosunkowo proste.

 • lavinya_de_cruell

  Oceniono 7 razy 7

  Podoba mi sie dobor kolorow, ale:
  dlaczego stolik do kawy stoi tak dalego od jednej i drugiej sofy? On jest do uzywania, czy podziwiania?
  dlaczego nie ma stolu?
  dlaczego - pomimo fajnych (jak dla mnie kolorow) to wnetrze jest lodowate i martwe?

 • yemar

  Oceniono 12 razy 6

  50 metrów urządzić fajnie dla jednej osoby to żadna sztuka. Pokażcie takie mieszkanie urządzone tak, żeby dało się mieszkać w 6 osób.

 • pyss_na_pis

  Oceniono 8 razy 6

  Może proste, ale nie przytulne. Jak pani Beatka

 • Jacek Jodłowski

  Oceniono 7 razy 5

  Popatrzeć można jak na rodzaj dzieła sztuki, ale to nie jest mieszkanie! Trudno sobie wyobrazić mieszkanie bez stołu, no, ale ostatecznie - można. Natomiast zupełnie nie jestem w stanie pojąć, dlaczego, przy tej i innych okazjach prezentacji "współczesnego mieszkania" nie ma zupełnie - książek? Nie chodzi mi o tych parę tomików, poustawianych dla dekoracji, ale o bibliotekę, która nadaje charakter i ciepło mieszkaniu, a jednocześnie jednoznacznie świadczy o poziomie, kulturze i wykształceniu właściciela!

 • lm648

  Oceniono 4 razy 4

  ... jest super jak dla jednej osoby (56 m/1os :) ) a jak zagospodarować taki metraż dla 4 osób czyli 14 m/1os .... wówczas to będzie godne uwagi :)

 • janataszka

  Oceniono 14 razy 4

  a gdzie jest stół? czy ci ludzie nie spotykają się z rodziną i znajomymi? oni z tych co jadają tylko w modnych knajpach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX