Oryginalne mieszkanie młodej kobiety

red.

Cztery kolory i różne faktury - recepta na nowoczesne wnętrze

nowoczesne mieszkanie, małe mieszkanie, mieszkanie z czerwonymi akcentami
Nowoczesne mieszkanie - 56 m kw. Salon. Proj. Nika Vorotyntseva
fot. vorotyntseva.com

Architekci z ukraińskiej pracowni Nika Vorotyntseva zaprojektowali ostatnio nowoczesne mieszkanie dla młodej kobiety. Właścicielka chciała, aby jej pierwsze własne mieszkanie, o powierzchni 56 m kw., było jednocześnie proste, eleganckie i przytulne. Zawsze podobały jej się otwarte wnętrza o kosmopolitycznym charakterze.

Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni i łazienki. Wnętrza urządzono bardzo konsekwentnie, wykorzystując tylko 4 kolory (biel, czerń, szarość i czerwień), które uzupełniają dodatki w jasnym odcieniu drewna.

To czerwień jest kolorem spajającym wszystkie pomieszczenia. Znajdziemy ją zarówno na sofie Togo projektu Michela Ducaroya, kaloryferach, lampkach, kuchennych szafkach, a nawet na mozaikowej ścianie w łazience.

Podoba nam się również sposób w jaki połączono różne materiały. Polerowany beton świetnie współgra z błyszczącymi, białymi frontami kuchennych szafek i drewnianą zabudową pod oknem. Na ścianach w sypialni znajdziemy pomalowane na biało cegły, a podłogę wyłożono białą wykładziną.

Powstała nowoczesna, świeża i oryginalna przestrzeń. Jak Wam się podoba to mieszkanie?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Oryginalne mieszkanie młodej kobiety