Powstała kolekcja dodatków do wnętrz inspirowana Harrym Potterem

Fani Harry'ego Pottera zacierają ręce. Właśnie powstała kolekcja dodatków do wnętrz inspirowana słynnym czarodziejem.

Te rzeczy wielbiciele słynnego czarodzieja od razu rozpoznają - poduszki z emblematami Hogwartu czy wieszak na biżuterię zwieńczony figurką Hedwigi, czyli sowy. Kolekcja dekoracji i wyposażenia wnętrz inspirowana Harrym Potterem właśnie trafiła do sklepów i już bije rekordy popularności. Za powstaniem kolekcji stoi amerykańska marka specjalizująca się w produkcji mebli i dodatków do wnętrz dla nastolatków - PBteen.

Seria powstała z myślą o nastolatkach, ale wiele z tych rzeczy z pewnością trafi w gusta także starszych odbiorców. W skład kolekcji wchodzą głównie rzeczy do sypialni, ale nie tylko. Mamy więc do wyboru komplety pościeli (w emblematy rodem z Hogwartu, złote gwiazdy i sowy, akcesoria do gry w Quidditch), poduszki, przybory szkolne i biurowe. Są też kubki, różnego rodzaju tekstylia, jak koce i zasłony, lampy, świece oraz dekoracje ścienne. Szczególnie uwagę zwracają magiczny baldachim nad łóżko, wieszaki w kształcie latających kluczy, zegarek ze skrzydłami i Zwierciadło Ain Eingarp. W kolekcji dominują ciemne, głębokie kolory - bordo, zieleń, granat, rozświetlone przez beż i złote akcenty.

Choć PBteen to marka działająca w Stanach, wysyła swoje produkty także do Europy. Dlatego polscy fani Harry'ego Pottera także mogą dokonać zakupów. Ceny jednak do najniższych nie należą, szczególnie jak na serię kierowaną do nastolatków.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Stylowy apartament Katarzyny Cerekwickiej. Jak mieszka wokalistka?

Skomentuj:
Powstała kolekcja dodatków do wnętrz inspirowana Harrym Potterem
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX