Kolorowe małe mieszkanie

red.

Zaglądamy do małego mieszkania, zaprojektowanego z myślą o parze młodych ludzi

Kolorowe mieszkanie w Petersburgu - salon.
Kolorowe mieszkanie w Petersburgu - salon.
geometrium.com

Niedaleko Petersburga, na jednym z nowo wybudowanych osiedli, swoje pierwsze mieszkanie kupiła para młodych ludzi. O pomoc w jego zaprojektowaniu poprosili architektów z rosyjskiej pracowni Geometrium. Miało być nowocześnie, funkcjonalnie i oryginalnie! Właścicielom zależało też na otwartej przestrzeni. Nie chcieli zabudowywać swojego pierwszego "M" ściankami działowymi.

małe mieszkanie, kawalerka, jak urządzić małe mieszkanie, zdjęcia mieszkańgeometrium.com

Mieszkanie na planie prostokąta składa się z jednego pokoju z otwartą kuchnią, przedpokoju i łazienki. Duży pokój pełni kilka funkcji - jest kącik, gdzie można odpocząć patrząc w kominek lub oglądając telewizję, szerokie dwuosobowe łóżko, oraz stół z czterema krzesłami. Projektanci podkreślili poszczególne strefy różnymi kolorami świateł. Podobają nam się żółte, błyszczące fronty kuchennych szafek. Nadają wnętrzu charakteru!

Ściany w przedpokoju pomalowane zostały na ciepły, brązowy kolor. Za drewnianymi drzwiami, ulokowano garderobę. Z przedpokoju można wejść do łazienki, w której również dominują odcienie brązu.  Ściany wyłożono różnokolorowymi, kwadratowymi (10 na 10 cm) płytkami, które dały efekt mozaiki.

ZOBACZCIE MIESZKANIE>>

Koniecznie podzielcie się z nami swoimi opiniami!

Skomentuj:

Kolorowe małe mieszkanie