Bombki na... lato

Bombki z Bombkarni

Bombki z Bombkarni (fot. bombkarnia.pl)

Szklane bombki mogą być piękną ozdobą mieszkania przez cały rok

Bombki kojarzą się nam wyłącznie z okresem świąt Bożego Narodzenia. Przez cały rok te malowane cudeńka, leżą cierpliwie w kartonach czekając na dzień, w którym przystroimy nimi choinkę.  Ale kto powiedział, że nie można cieszyć się bombkami przez cały rok? Udowodnimy wam, że mogą być one piękną ozdobą mieszkania, domu czy apartamentu.

Bombki i szklane ozdoby z Bombkarni to małe dzieła sztuki. Tworzone są ręcznie, przez polskich artystów dzięki czemu każda z bombek jest niepowtarzalna. Kolekcje bombek Bombkarni inspirowanych polskimi haftami otrzymali m.in. Królowa Hiszpanii Zofia, Prezydent USA Barack Obama, prezydent Francji Nicolas Sarkozy oraz Pierwsza Dama Francji Carla Bruni.

bombki, kolekcja bombekfot. bombkarnia.pl

Bombki mogą być znakomitą ozdobą minimalistycznych wnętrz. Ukryte w słoju, pod szklaną kopułą lub wrzucone do prostej misy błyszczące przedmioty, z pewnością kojarzyć się będą z bajecznie kolorowo opakowanymi cukierkami.

Innym pomysłem nam ozdobienie wnętrza szklanymi ozdobami, jest przypięcie do lampy, zasłony czy żaluzji wykonanych ręcznie, szklanych ptaków wykończonych piórami, brokatem i cekinami. Rajski ptak może też przysiąść na naszych kwiatach.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Zagłówki "Made for bed" Modułowe zagłówki "Made for bed"
  • Kolekcja Circus proj. Marek Mielnicki Kolekcja Circus projektu Marka Mielnickiego
  • Wiemy, że "diabeł tkwi w szczegółach". Przedstawiamy wam kilkanaście bardzo oryginalnych klamerek. Mogą służyć nie tylko do wieszania prania. Będą prawdziwą ozdobą domu! Klamerki, które urzekły całą redakcję czyli pięciu cyrkowców balansujących po linie. Zaprojektował je Oded Friedland z grupy Monkey Business. Można je kupić w sklepie monkeybusiness.co.il.Kosztują 17 dolarów. Pomysłowe klamerki
Skomentuj:
Bombki na... lato
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX