Modułowe zagłówki "Made for bed"

red.

Kolorowe zagłówki polskiej marki

made for bed, zagłówki, sypialnia, zagłówek do łóżka
Zagłówki "Made for bed"
fot. madeforbed.com

"Made for bed" to polska marka powstała w 2012 roku. Zaczęło się od pomysłu, a właściwie od potrzeby, na którą ten pomysł był odpowiedzią. Kamila i jej mąż Krzysztof chcieli urządzić sobie ładną i wygodną sypialnię. Podobały im się łóżka z miękkimi zagłówkami, jednak dostępne na rynku rozwiązania albo kosztowały fortunę, albo nie odpowiadały im pod względem stylu.  W popularnej meblowej sieciówce kupili więc proste łóżko, a zagłówek postanowili zrobić sami.

Kamila i Krzysztof nie mogli się zdecydować na jeden, konkretny kolor i wzór materiału. Wybrali więc kilka rodzajów, którymi pokryli sześć prostokątnych modułów. Elementy połączyli ze sobą i tak powstał efektowny zagłówek, który wzbudzał uznanie wszystkich, którzy odwiedzali parę.  Pomysł sprawdził się świetnie, a oni zaczęli się zastanawiać, czy nie dałoby się go rozwinąć. Pomogła im Maja - kuzynka Kamili. Przez kilka miesięcy wspólnie dopracowywali konstrukcję, szukali ciekawych tkanin, negocjowali z dostawcami. Idea była prosta - stworzyć takie produkty, jakie sami chcieliby kupić i używać na co dzień.

made for bed, zagłówki, sypialnia, zagłówek do łóżkafot. madeforbed.com

Właściciele firmy KMK Studio, do której należy marka „Made for bed” położyli bardzo duży nacisk na jakość i detale. Zależało im na stworzeniu produktów, które będą nie tylko ładne i funkcjonalne, ale także wygodne w transporcie i montażu.  Chcieli, aby moduły zagłówków były perfekcyjnie wykończone nawet w miejscach, których nie widać podczas normalnego użytkowania.

W tej można wybierać z pośród ponad 70 starannie wyselekcjonowanych tkanin i kolorów. Podzielono je na 3 kolekcje. Basic to praktyczne i niedrogie tkaniny, pasujące niemal do każdego wnętrza. Simple to proste tkaniny i wzory dla ceniących minimalizm. Artystycznym duszom z pewnością spodoba się designerska kolekcja Chic. Wkrótce dołączy do nich kolekcja Exclusive dla najbardziej wymagających.

Moduły dostępne są w trzech rozmiarach (56x36 cm, 48x32 cm, 42x42cm), dzięki czemu można dopasować zagłówek do różnej szerokości łóżek. Wszystkie elementy można samodzielnie zamontować w poziomie lub pionie. Ceny modułów zależą od wybranych tkanin i rozpoczynają się od 100 zł za moduł. Sześciomodułowy zagłówek pasujący do łóżka o szerokości 160 cm można kupić za 600 zł.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Modułowe zagłówki "Made for bed"