Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Modułowe zagłówki "Made for bed"

red.

Kolorowe zagłówki polskiej marki

"Made for bed" to polska marka powstała w 2012 roku. Zaczęło się od pomysłu, a właściwie od potrzeby, na którą ten pomysł był odpowiedzią. Kamila i jej mąż Krzysztof chcieli urządzić sobie ładną i wygodną sypialnię. Podobały im się łóżka z miękkimi zagłówkami, jednak dostępne na rynku rozwiązania albo kosztowały fortunę, albo nie odpowiadały im pod względem stylu.  W popularnej meblowej sieciówce kupili więc proste łóżko, a zagłówek postanowili zrobić sami.

Kamila i Krzysztof nie mogli się zdecydować na jeden, konkretny kolor i wzór materiału. Wybrali więc kilka rodzajów, którymi pokryli sześć prostokątnych modułów. Elementy połączyli ze sobą i tak powstał efektowny zagłówek, który wzbudzał uznanie wszystkich, którzy odwiedzali parę.  Pomysł sprawdził się świetnie, a oni zaczęli się zastanawiać, czy nie dałoby się go rozwinąć. Pomogła im Maja - kuzynka Kamili. Przez kilka miesięcy wspólnie dopracowywali konstrukcję, szukali ciekawych tkanin, negocjowali z dostawcami. Idea była prosta - stworzyć takie produkty, jakie sami chcieliby kupić i używać na co dzień.

Właściciele firmy KMK Studio, do której należy marka „Made for bed” położyli bardzo duży nacisk na jakość i detale. Zależało im na stworzeniu produktów, które będą nie tylko ładne i funkcjonalne, ale także wygodne w transporcie i montażu.  Chcieli, aby moduły zagłówków były perfekcyjnie wykończone nawet w miejscach, których nie widać podczas normalnego użytkowania.

W tej można wybierać z pośród ponad 70 starannie wyselekcjonowanych tkanin i kolorów. Podzielono je na 3 kolekcje. Basic to praktyczne i niedrogie tkaniny, pasujące niemal do każdego wnętrza. Simple to proste tkaniny i wzory dla ceniących minimalizm. Artystycznym duszom z pewnością spodoba się designerska kolekcja Chic. Wkrótce dołączy do nich kolekcja Exclusive dla najbardziej wymagających.

Moduły dostępne są w trzech rozmiarach (56x36 cm, 48x32 cm, 42x42cm), dzięki czemu można dopasować zagłówek do różnej szerokości łóżek. Wszystkie elementy można samodzielnie zamontować w poziomie lub pionie. Ceny modułów zależą od wybranych tkanin i rozpoczynają się od 100 zł za moduł. Sześciomodułowy zagłówek pasujący do łóżka o szerokości 160 cm można kupić za 600 zł.

    Więcej o:

Skomentuj:

Modułowe zagłówki "Made for bed"