Mamama

Firma Vox wprowadza na rynek markę mebli dla dzieci - Mamama.

 

Mamama to meble multisensoryczne - oddziałujące na wszystkie zmysły, tak, aby pobudzać rozwój dziecka. W skład marki wchodzą trzy kolekcje Pook Pook i Evolve Michała Biernackiego oraz Meee autorstwa Tomka Augustyniaka. Na potrzeby projektów wykorzystano wiedzę psychologiczną i etnograficzną oraz doświadczenie projektantów.

 

 

meble dla dzieci, pokój dziecięcy

 

Marka Mamama zdobyła już kilka prestiżowych nagród. Kolekcja Pook Pook Michała Biernackiego otrzymała Top Design Award 2010 podczas targów Arena Design, kolekcja Meee Tomka Augustyniaka znalazła się w finale konkursu, łóżeczko Pook Pook otrzymało nagrodę Machina Design, a cała marka Mamama nagrodę za innowację w konkursie "i-Wielkopolska"- najważniejsze w regionie wyróżnienie w dziedzinie gospodarki.

 

Zdjęcia >>

 

zobacz także:

Pokój w stylu vintage

Meble, które rosną z dzieckiem

Pokój dla dziecka - praktyczne rozwiązania

 

 

Więcej o:
Komentarze (3)
Mamama
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Aż się chce byś na powrót dzieckiem:) Świetne są te kolorki i dodatkowo meble mają fajne kształty - zwłaszcza te kolista szafa i komoda, albo pomysł z szufladą przy łóżeczku. Ciekawe czy te meble pojawią się też w programie voxbox (do aranżacji wnętrz z meblami tego producenta), bo na przykład brw uaktualnia swoje kolekcje w power net+, więc tu też mogliby tak zrobić. Fajnie byłby móc zaprojektować pokój z tymi meblami.

 • Gość: Gość

  0

  Nie jestem pewien, czy dzieciaki docenią design. jak dla mnie prezentowany pokój jest zbyt surowy, za zimny i za mało w nim atrakcji. Gustowny owszem, ale mam wrażenie, że dla dzieciaków mało atrakcyjny. na forum domoklika rzadko poruszany do tej pory temat wystroju pokoju dla dziecka - trzeba będzie się tym zająć.

 • Gość: Gość

  0

  no w końcu coś fajnego i polskiego. Fajne meble widziałam też na www.nietylkodzieciaki.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX