Energetyczne mieszkanie we Wrocławiu

Katarzyna Kokot - pracownia Inside

Jak powinno wyglądać mieszkanie młodej, energicznej studentki? Na to pytanie musieliśmy sobie odpowiedzieć na samym początku pracy nad projektem

mieszkanie we Wrocławiu, mieszkanie dla singla, małe mieszkanie, mieszkanie dla studenta
Mieszkanie we Wrocławiu - 38 m2, proj. Katarzyna Kokot Pracownia Inside
fot. pracowniainside.pl

Wnętrze znajduje się w tuż przy Wyspie Słodowej, czyli ulubionym miejscu spotkań wszystkich wrocławskich studentów.

Przestrzeń o powierzchni 38 m2, miała zawierać nie tylko podstawowe funkcje, ale także miejsce do pracy, przechowywania i co chyba najważniejsze w tym projekcie, na ekspozycję dekoracji, dodatków, kosmetyków, świecidełek.... Czyli tego, co każda, szczególnie młoda kobieta, lubi najbardziej! Dlatego powstało wnętrze bardzo energetyczne, odważne, w którym dużo się dzieje. Ale wszystko ze sobą współgra, jest idealnie wyważone.

mieszkanie we Wrocławiu, nowoczesne mieszkanie we Wrocławiu, mieszkanie dla studentkifot. pracowniainside.pl

Dekoracyjne dodatki, równoważą białe ściany, meble i jasna podłoga. Intensywny róż nabiera elegancji, w połączeniu z czarnymi akcentami. A połyskującą, złotą mozaikę uzupełniają dopracowane detale. W salonie pierwsze skrzypce gra ''kominek''. Jego centralne miejsce zajmuje z posąg buddy. Ale idealnie nadaje się on także dla palących się świec, w jesienne wieczory.

Zaletą są niewątpliwie duże okna, które dostarczając światła dziennego, dodatkowo powiększają przestrzeń. Mieszkanie jest zaprojektowane tak, aby właścicielka mogła swobodnie bawić się dodatkami, tworzyć nowe kompozycje. Dzięki temu wnętrze będzie ciągle interesujące.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Energetyczne mieszkanie we Wrocławiu