Jak mieszka para młodych podróżników z Mysłowic?

Ten kolorowy dom w Mysłowicach należy do pary młodych podróżników. Zaglądamy do środka!

Oboje uwielbiają podróże i robią to bardzo często. Żyją dynamicznie, ale potrafią celebrować chwile. Nastrój w ich domu w Mysłowicach dyktują kolorowe akcenty i geometryczne wzory. Układ aranżacyjny efektywnie tonuje biel, a postarzane deski podłogowe i stara cegła nadają całości charakteru loftu. Styl wnętrz jest lekki i nowoczesny.

W urządzeniu czterech kątów właściciele poprosili o pomoc architektów z Widawscy Studio Architektury. Dom podzielono na strefy, które wprowadzają rytm do wnętrza i zaspokajają różne potrzeby domowników. Jak się tu mieszka młodej parze?

ZOBACZCIE KOLOROWY DOM W MYSŁOWICACH>>
Więcej o:
Komentarze (18)
Jak mieszka para młodych podróżników z Mysłowic?
Zaloguj się
 • Agusia Krup

  Oceniono 50 razy 40

  Bardzo podoba mi sie ten dom. Mam tylko jeden maly problem z mieszkaniami, czy tez domami, ktore tu prezentujecie. Zazwyczaj wnetrza zaprojektowane sa przez profesjonalistow, dodatkowa wiadome jest, ze sa to aranzacje bardzo kosztowne. Pokazcie moze wnetrza, ktore sa zaaranzowane bez pomocy architektow i dekoratorow wnetrz ... takie dla przecietnego polaka. Ciagle mi tego tutaj brakuje.

 • cookieqk

  Oceniono 38 razy 36

  Podróżowanie jak widać to dość dochodowe zajęcie skoro już jako młody człowiek można sobie pozwolić na takie wypasy. Że też wcześniej na to nie wpadłem, może dziś mój dom byłby tutaj :-)

 • szampanna

  Oceniono 31 razy 19

  Mnie też się podoba. Jest wszystko, co lubię - i naturalne materiały, i biel, ale też kolor. Do tego widać pewną śmiałość i poczucie humoru. Reasumując - bardzo miłe mieszkanie. Nie podoba mi się tylko czarna łazienka - wygląda jak z innej bajki, bez lekkości tego projektu, a nawet trochę pretensjonalna.

 • solejrolia

  Oceniono 24 razy 10

  Dla mnie bomba!
  A najbardziej sypialnia z łazienką, witraż nadaje super charakter. Podoba mi się również rozwiazanie z meblami w salonie.
  Najsłabsze są łazienki- żółtą można by delikatnie uspokoić, ale jest ciekawa. Gorsza ta czarna - nie pasuje do reszty, jakby z innego mieszkania?

 • barokowa

  Oceniono 12 razy 8

  Dawno nie widziałam tutaj prezentacji takiego świetnego wnętrza! szacun dla projektantów i właścicieli :-)

 • antoniferdynand

  Oceniono 14 razy 8

  Niby fajnie ale sprawia wrażenie katalogu pt. "gdzieś to wszystko już widziałem". Zapewne nowoczesne jeśli rozumieć wpisanie się w aktualne trendy ale trudno tu znaleźć coś prawdziwie oryginalnego.

 • j21p

  Oceniono 10 razy 8

  na bogato :) super kolorowy witraż i kafelki.

 • greenn

  Oceniono 7 razy 5

  Fajne, chciałabym je zobaczyć na żywo w słoneczny dzień :)

 • Oceniono 28 razy 4

  Ile kosztowało urządzenie tegoż domu? bo odnoszę wrażenie że drugie tyle co sam dom ! to dla kogo to jest? Ci których stać na coś takiego nie przeglądają portali informacyjnych w celu znalezienia pomysłu a Ci którzy to oglądają to za biedni na taki projekt! Nie twierdzę że nie ładne bo ładne ale blisko 100% przeglądających ten artykuł może jedynie pomarzyć nic więcej.Och media wszelkiej maści.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX