Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nieduże mieszkanie dla singielki

Aleksandra Lasocka

Zaaranżowanie funkcjonalnego, a zarazem przyjaznego wnętrza w małym mieszkaniu to niemałe wyzwanie. Jednak w tym 33-metrowym lokum we Wrocławiu udało się to znakomicie.

Przytulne 33-metrowe mieszkanie zaprojektowały Krystyna Dziewanowska i Ewelina Andrakowicz z pracowni Red Cube. Mieszkanie ze względu na jego niewielki rozmiar podzielono na strefy i wyodrębniono aneks kuchenny. Aby zaoszczędzić miejsce, projektantki postawiły na pomysłowe i pojemne schowki, wykorzystując trudną przestrzeń co do centymetra. Całość utrzymaną w jasnych kolorach bieli, jasnego drewna i beżu, przełamują barwne akcenty. Dzięki jednakowej kolorystyce w każdej części mieszkania i zastosowaniu detali w podobnym stylu, wszystkie pomieszczenia zachowują spójność.

Projektantki postawiły na wielofunkcyjność. Pokój dzienny jest jednocześnie sypialnią i jadalnią. Dzięki pomysłowemu wydzieleniu stref, mieszkanie spełnia wszystkie swoje zadania, zachowując przy tym przytulny nastrój.

W skromnej, niewielkiej kuchni znalazło się dużo miejsca na przechowywanie. Dobrym rozwiązaniem jest wysoka zabudowa meblowa, która pomieści wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria kuchenne. Biel sprawia, że pomieszczenie wydaje się optycznie większe, a fronty szafek z połyskiem nadają całości nowoczesny wymiar.

Skomentuj:

Nieduże mieszkanie dla singielki