Wasze wnętrza: inspirujące mieszkanie Kariny

W kolejnej odsłonie cyklu Wasze wnętrza zaglądamy do mieszkania Kariny w Radzyminie koło Warszawy. Jest nowoczesne, oryginalne i inspirujące!

Karina jest kolejną czytelniczką, która postanowiła wziąć udział w naszej akcji "Pokaż nam jak mieszkasz, zainspiruj innych". Przysłała nam zdjęcia swojego mieszkania (o powierzchni 75 m kw. + strych), w którym mieszka ze swoim narzeczonym Danielem, oraz zabawnym mopsikiem o imieniu Chałka. Karina zaznacza, że mieszkanie nie jest w pełni ukończone i wymaga jeszcze kilku inwestycji. Oto, co nam napisała:

"Początkowo do zaaranżowania mieszkania zatrudniłam projektantkę wnętrz, jednak finalnie wszystko pozmieniałam i wszystko zostało wykończone jak ja to sobie wyobrażałam. Im więcej inspiracji przeglądałam w necie tym bardziej zmieniałam projekt!Czas wykańczania bardzo miło wspominam i chętnie bym do niego wróciła.

Swoje pokłady energii mogłam również wykorzystać przy pomocy urządzania mieszkania mojej siostrze. Bardzo często o pomoc proszą mnie również znajomi.

sypialnia, mieszkanie, prawdziwe zdjęcia mieszkańFot. Karina Ziemiecka

Moim ulubionym pomieszczeniem w domu jest łazienka, ponieważ jestem z niej bardzo dumna. Jest nietuzinkowa i wszystko wyszło świetnie! Mam nadzieję, że moje mieszkanie będzie dla niektórych inspiracją".

Faktycznie, mieszkanie Kariny wygląda świetnie. Naszej czytelniczce udało się połączyć meble z IKEA ze starannie dobranymi, wyszukanymi w sieci dodatkami. Brawo!

ZOBACZCIE MIESZKANIE KARINY>>
Więcej o:
Komentarze (26)
Wasze wnętrza: inspirujące mieszkanie Kariny
Zaloguj się
 • admiral_benson

  Oceniono 125 razy 109

  Cegła na ścianach...?... JEST !
  Tablica na ścianie do pisania...?... JEST!
  TABLICZKA Z NAPISEM HOME....? JEST!
  Ramka z angielskimi napisami ...? JEST!
  90 % rzeczy kupionych w IKEA...? JEST!

  No....to teraz można nazwać to mieszkanie inspirujacym ;)

 • nioma

  Oceniono 66 razy 56

  Nie wiem co jest inspirującego.
  Plus za brak napisów.
  Minus za ceglaną ścianę.
  Pozdrowienia dla Psa

 • kapralwojtek

  Oceniono 56 razy 42

  Dekoracja w stylizowane grzbiety książek, ale tych prawdziwych jedna biedniutka półeczka, z czego na pierwszym miejscu jakże ważny tytuł "Dieta serca"...

 • marcines007

  Oceniono 43 razy 17

  No i już tradycyjnie... Kolejne mieszkanie i 5 książek na krzyż. Trochę mi tych ludzi szkoda...

 • izarider

  Oceniono 22 razy 12

  Nie jest złe to mieszkanie, a co wy wszyscy z ta cegłą macie? Przeciez jest ładna, stosowana od wieków, lepsza fototapeta???

 • daga_1

  Oceniono 15 razy 9

  Otwarta przestrzeń w postaci kuchniosalonu jest. Hura! A najbardziej zainspirowały mnie trampki koło bluzek w garderobie.

 • annsko1

  Oceniono 31 razy 7

  A ja jestem ciekawa jak wyglądają mieszkania wszystkich krytykujących tu osobistości. Rozumiem, że skoro tak ochoczo krytykujecie to Wasze mieszkania to szczyt designu..........????? Perfekcja sama w sobie......

 • Mo S

  Oceniono 16 razy 6

  plus dla psa, minus za ceglane wstawki, duzy plus za kuchnie..zwlaszcza ten czarny fragment, super lazienka, choinki na scianie nie w moim typie, garderoba bardzo udana..sciana w brzozy nie dla mnie... generalnie bardzo pozytywnie oceniam... 5 z malutkim minusem (za cegle)

 • duzo

  Oceniono 7 razy 5

  Chyba jednak niezbyt wygodne jest to wspinanie się po schoach po jakiś ciuch. No i te czarne lakieroane fronty ... widać kazde dotknięci ręką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX