Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wasze wnętrza: mikroskopijna kawalerka Agaty i Pawła [METAMORFOZA]

red.

Kawalerka Agaty i Pawła przeszła prawdziwą metamorfozę. Była w opłakanym stanie. Teraz jest jasna, ładna i funkcjonalna.

Agata i Paweł to kolejni czytelnicy, którzy postanowili wziąć udział w naszej akcji "Pokaż nam jak mieszkasz, zainspiruj innych". Przysłali nam zdjęcia swojej mikroskopijnej kawalerki, która przeszła niedawni generalny remont. Oto, co nam napisali:

Mieszkanie po obrysie ma niecałe 20 m kw.  Kupiliśmy je w opłakanym stanie - od lat nieremontowane, częściowo zagrzybione, z mikroskopijną kuchnio-łazienką przedzieloną jedynie przepierzeniem. Generalny remont stuletniego mieszkania zajął kilka miesięcy, w czasie których wyniesiono z niego ponad 10 m3 gruzu.

Położona została nowa podłoga, instalacje i tynki, odsłonięta ściana z cegły i powiększona antresola. W miejscu dawnej mikroskopijnej kuchnio-łazienki pojawiła się wygodna łazienka, a kuchnia została zamieniona w nowoczesny aneks.

Dzięki utrzymaniu mieszkania w białej tonacji oraz powieszeniu dużego lustra na drzwiach wejściowych kawalerka wydaje się być znacznie przestronniejsza. Odkryta cegła na ścianie, lakierowane fronty mebli i szkło w postaci paneli nadblatowych i drzwi do łazienki nadają wnętrzu nowoczesnego charakteru.

Rozbudowując antresolę zyskaliśmy oddzielną sypialnię oraz wygodną przestrzeń do czytania i pracy na komputerze. Niecałe 140 cm wysokości w pełni wystarcza by wygodnie z niej korzystać. Na małej powierzchni mieszkania mamy teraz salon z rozkładaną sofą i dużą szafą, w pełni wyposażony aneks kuchenny, ładną łazienkę, sypialnię oraz kącik czytelniczy. Całość jest jasna i przestronna.

Wstępny projekt aranżacji mieszkania został wykonany przez Seweryn Pracownia z Gliwic (Patrycja Balińska-Seweryn i Mariusz Seweryn).

    Więcej o:

Skomentuj:

Wasze wnętrza: mikroskopijna kawalerka Agaty i Pawła [METAMORFOZA]