IKEA wprowadza nowy system mebli kuchennych

red.

Jak będą wyglądały nowe kuchnie IKEA?

ikea, kuchnie ikea, nowości w ikea, nowe kuchnie ikea
fot. IKEA

IKEA zdecydowała się na całkowitą zmianę asortymentu kuchennego, wprowadzając nowy system mebli. Ma umożliwić on jeszcze lepsze dopasowanie kuchni do indywidualnych potrzeb Polaków.

W dzisiejszych czasach kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Emocjonalnie kojarzy się z jedzeniem i ciepłem oraz daje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie mamy do niej racjonalne podejście i chcemy, aby była funkcjonalna. Dzięki nowemu systemowi mebli kuchennych i jego innowacyjnym, elastycznym rozwiązaniom każdy będzie mógł mieć kuchnię, która najlepiej odpowiada jego potrzebom i marzeniom - kuchnię na swoją miarę

- powiedziała Evelyn Higler, dyrektor generalny IKEA w Polsce.

Jak będą wyglądały nowe systemy mebli kuchennych? Dowiemy się już wkrótce. Otrzymaliśmy trzy zdjęcia, które uchylają rąbka tajemnicy, pokazując drobne fragmenty nowych kuchni IKEA. Większość będzie dostępna w jasnej kolorystyce, która jest coraz częściej wybierana przez polskich konsumentów. Nowe kuchnie trafią do sprzedaży już 1 kwietnia.

W ramach przebudowy działów kuchennych we wszystkich sklepach IKEA w Polsce powstanie 109 ekspozycji całkowicie nowych wnętrz. Będzie tam można znaleźć różnorodne propozycje wystroju kuchni: w stylu tradycyjnym, nowoczesnym oraz typowo skandynawskim. Dodatkowo w innych działach powstanie ponad 30 innych aranżacji wnętrz obejmujących kuchnię, np. pokój dzienny z otwartą kuchnią czy mieszkanie z aneksem kuchennym.

Proces przebudowy działów potrwa ok. 7 tygodni. W tym czasie działy kuchenne w sklepach IKEA będą całkowicie zamknięte dla odwiedzających. Od 10 lutego do 31 marca będzie można kupić dotychczasowy system mebli kuchennych FAKTUM w studiach zaaranżowanych na terenie każdego sklepu IKEA. Drobne akcesoria kuchenne będą dostępne w działach z dodatkami i naczyniami oraz przed kasami.

ZOBACZCIE NOWE KUCHNIE IKEA>>

Skomentuj:

IKEA wprowadza nowy system mebli kuchennych