Mieszkać na świecie - biały dom w Polsce

Agata Ziółkiewicz
18.03.2011 15:14
A A A
dom Joanny i Sebastiana

dom Joanny i Sebastiana (fot. Joanna Gwis)

Zapraszamy do niebanalnego wnętrza w Polsce.
Zobacz zdjęcia (10)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (104)
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  super domek, doskonały!!!
  a frustraci - no cóż, zawsze się znajdą... ;)

 • Gość: Gość

  0

  przepraszam za starqa

 • Gość: Gość

  0

  To wnętrze jest tak bliskie mojej estetyce, że aż nie mogę uwierzyć, że ktoś ma tak podobny gust, wrażliwość. Coś wspaniałego!
  Wierzę właścicielce, że mieszka się im tam szczęśliwie i dobrze, a znajomi wpadaja i zostają:)
  Co do czystości to ja wolę sprzątać białe niż wenge:)

 • Gość: Gość

  0

  pieknie jak uzyskac taki odcien bieli ma drewniany domek ichce zrobic drewniana gore w bieli

 • Gość: Gość

  0

  A mi się bardzo podoba WASZ dom :-) świetny klimat. Rozwiązania funkcjonalne - co kto lubi :-) To takie przykre ile w ludziach złości... Pozdrawiam!

 • Gość: Gość

  0

  Mimo wszystko dodam coś jeszcze, co ciśnie się na usta po lekturze krytykanckich (bo z konstruktywna krytyką nie maja niestety nic wspólnego) komentarzy.... Smutny to obraz "polskiego designera", który wali między oczy każdego, kto śmie mówić, że coś ms sie podoba w kwestii urządzania wnętrz, co nie jest dziełem tegoż designera... Smutne to ale jakże nasze, polskie... strzelić komuś w kolano, żeby nie dobiegł do mety i ogłosić się później mistrzem świata... Ale na głupotę nie ma rady... A na pocieszenie dodam kończąc już, że są tacy, których nikt nie przekona, że białe to czarne, a czarne to białe... :)

 • Gość: Gość

  0

  Po uważnym przeczytaniu wszystkich komentarzy jestem przerażona kołtuństwem, zacietrzewieniem i tą tradycyjną polską zawiścią... Osoby, które uważają się za" kompetentne w temacie projektowania wnętrz", które z pewnością projektują "poprawne, ergonomiczne wnętrza o prawidłowych proporcjach odległościach, wysokościach...." niestety pozbawione całkowicie "duszy" i "tego czegoś", o których niestety nie uczyli ich na wydziałach architektury.... Tryskają jakimś niezrozumiałym jadem w stosunku do ludzi, którzy bawią się urządzaniem wnętrz, aranżując je w sposób niebanalny i tak bardzo "europejski" - cokolwiek się pod tym kryje, ale nie mam akurat innego określenia.... Znam osobiście wiele wnętrz z Paryża, Amsterdamu, Antwerpii, Berlina, Londynu... i innych miast Europy. Proponuję owym "znawcom sztuki projektowania" ruszyć swoje "ściśnięte pośladki" (wspaniałe określenie!), otworzyć się na nowe znajomości (najlepiej spoza naszego kraju) i na myślenie (o którym tak chętnie piszą).... Dla przykładu, zarzucając uczestnikom tego forum nadmiar czasu, sami spędzają go o wiele za dużo na mozolne udowadnianie swojej "wiedzy wyuczonej"... Chciałam to jeszcze dalej rozwijać ale chyba nie ma sensu - osoby, o których myślę są "nieprzekonywalne" :) Pozdrawiam Właścicieli i gratuluję białego pomysłu na życie :) p.s. profesjonalnie zajmujęsię projektowaniem wnętrz (wyuczony zawód, wykształcenie wyższe :) i nie mam wieku pensjonarki, raczej matki pensjonarek:)))

 • Gość: Gość

  0

  Wnętrze domu bardzo interesujące. U mnie w domu biel towarzyszy nam od jakiś parunastu lat. Bardzo dobrze wszyscy czujemy się z tym kolorem. Nie podążamy ślepo za trendami, dlatego nasz dom jest urządzony po pod właścicieli a nie na pokaz. Grunt, że nam się podoba i dobrze czujemy się z taką kolorystyką. Pozdrawiam właścicieli mieszkania;-).Biel to czysta klasyka, nigdy nie wychodzi z mody.
  PS. A jeżeli chodzi o sprzątanie, nie bardziej "wygodnego" koloru

 • Gość: Gość

  0

  W/g mnie dom z pomysłem, szyty na miarę jego mieszkańców, bez sztampy. Ciekawy pomysł na katalog; gdzie można kupić i za ile. Dobra rada dla właścicielki: w przyszłości nie reaguj na zaczepki. Sprawdzony sposób. O i jeszcze jedno: od dziś zero toreb, kurteczek, butków ze skórki, które tak lubiłam i które służyły mi dłuuuugo. Bębą może mniej ekologiczne, bo sztuczne materiały, zatruwające środowisko, ale to "klimaty" z XXI w.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX