Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie z przesuwanymi ścianami

Redakcja

Transformacja na zawołanie.

Vlad Mishin, mieszanie, nowoczesne mieszkanie, mieszkanie z przesuwanymi ścianami, ciekawe mieszkanie, oryginalne mieszkanie
Mieszkanie z przesuwanymi ścianami - 60 m kw.; proj. Vlad Mishin
vladmishin.com

Dziś prezentujemy Wam bardzo ciekawe mieszkanie, zaprojektowane przez rosyjskiego architekta Vlada Mishina. Składa się ono z przedpokoju, dużego salonu z kuchnią, sypialni oraz łazienki. Jak na Polskie warunki, 60 metrów kwadratowych to całkiem spora przestrzeń.

Projektant, za pomocą kilku ciekawych rozwiązań sprawił, że wnętrze wydaje się być większe niż w rzeczywistości, a układ pomieszczeń można dowolnie dopasowywać do potrzeb mieszkańców. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą przesuwanych paneli ściennych.

Wielokrotnie pokazywaliśmy Wam mieszkania, w których część pomieszczeń "ukrywano" za ruchomymi ścianami. Vlad Mishin poszedł jednak o krok dalej, projektując panele o ciekawej formie, które nie tylko przesuwają się ale i obracają. Na jednej ze ścianek znajduje się biblioteka i telewizor. Ulubiony film możemy oglądać siedząc na kanapie w salonie lub jeśli wolimy -  w łóżku lub w "salce kinowej". Wystarczy tylko obrócić panel i ustawić go pod odpowiednim kątem. Kuchnię również ukryto za geometrycznymi ściankami. Do łazienki można wejść zarówno z przedpokoju jak i z sypialni.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? My jesteśmy pod wrażeniem!

    Więcej o:

Skomentuj:

Mieszkanie z przesuwanymi ścianami