Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie całe w bieli

red.

W tym szwedzkim mieszkaniu biel gra pierwsze skrzypce!

Biel to kolor, który świetnie sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach, ale także w kamienicach posiadających większe metraże. Kolor ten nadaje wnętrzom wrażenie lekkości i przestrzeni. Nic dziwnego więc, że biel wraca do łask! Mistrzostwo w operowaniu kolorem białym osiągnęli Skandynawowie. Jeśli lubicie biel we wnętrzach, prawdziwą kopalnią inspiracji są skandynawskie agencje nieruchomości.

Dzięki uprzejmości jednej z nich, prezentujemy Wam dziś mieszkanie w Goteborgu o powierzchni 50 m kw., w którym biel zdecydowanie gra pierwsze skrzypce. Znajduje się ono na drugim piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1903 roku. Okna wychodzą na zielony dziedziniec.

Mieszkanie składa się z dużego pokoju z otwartą kuchnią i łazienki z prysznicem. Zachowano tu fragmenty sztukaterii. Niestety, oryginalny parkiet nie dotrwał do naszych czasów. Zastąpiła go modna obecnie, biała wylewka. Biel pojawia się tu wszędzie. Obecna jest na ścianach, meblach i podłogach.

Dużym atutem mieszkania jest jego wysokość. Dzięki niej, udało się ulokować sypialnię w... garderobie. Sypialnia to małe, klaustrofobiczne pomieszczenie, do którego wchodzi się po drabince. W środku znalazło się dwuosobowe łóżko oraz niewielka półka. Zdecydowanie, nie jesteśmy przekonani do takiego rozwiązania!

Skomentuj:

Mieszkanie całe w bieli