Mieszkanie w różach i szarościach

Trzy pokoje zamienili na dwa jasne pomieszczenia. Zobaczcie 69-metrowe mieszkanie w różach i szarościach.

Pokazujemy Wam dziś najnowszą realizację tajwańskiej pracowni Z-axis design. Mieszkanie do którego zaglądamy znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu w Taizhong. Inwestorami była para młodych ludzi. Właściciele chcieli, aby ich 69-metrowe mieszkanie było proste a jednocześnie eleganckie. Marzyła im się otwarta przestrzeń.

Architekci zmienili układ mieszkania z trzech pokoi do dwóch. Zaaranżowano kuchnię z jadalnią, salon i sypialnię. Część kuchenną oddzielono od reszty mieszkania prostymi, szklanymi drzwiami. W kuchni zdecydowano się na czarno-szaro-białe płytki podłogowe, tworzące gwiaździste rozety. W salonie nie ma żadnych zbędnych mebli - stanęła tu duża, szara sofa i komoda w stylu vintage. Jedną ze ścian całkowicie zabudowano białymi, matowymi szafkami.

Sypialnia również urządzona jest prosto i minimalistycznie. Na podeście stanęło duże, dwuosobowe łózko. Jest tu też miejsce do pracy - białe biurko i czarne krzesło. Wzrok przyciąga ściana pomalowana na pudrowy różowy kolor.

Jak Wam się podobają te wnętrza?

ZOBACZCIE MIESZKANIE W RÓŻACH I SZAROŚCIACH>>

Więcej o:
Komentarze (6)
Mieszkanie w różach i szarościach
Zaloguj się
 • dakota-ty

  Oceniono 12 razy 8

  Bardzo piękne pod warunkiem ,że nikt tam nie mieszka. No ewentualnie dwoje dorosłych ludzi z kotem.

 • baba67

  Oceniono 10 razy 8

  Zrobili dokładnie odwrotnie niz większośc populacji marzącej o tym żeby mieć więcej pomieszczeń na niezbyt imponijącym metrażu. Kaprysy pierwszego świata.

 • kaaate

  Oceniono 10 razy 6

  Tytuł artykułu prezentującego w/w wnętrze powinien brzmieć: "Mieszkanie w szarościach" ;) A same różowości są najmniej ciekawe i nie pasujące. Genialna podłoga w kuchni/jadalni:)))

 • minkat

  Oceniono 1 raz 1

  podloga kuchenna jest piekna.

 • Sara Surdyk

  0

  Jak dla mnie mało przemyślane pod względem funkcjonalności, a poza tym zbyt dużo różnych barw i tekstur.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX