Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Eleganckie mieszkanie w bieli

red.

Biało nie znaczy zimno! Zaglądamy do eklektycznego i eleganckiego mieszkania w Sztokholmie.

Zaglądamy dziś do ciekawego mieszkania w Sztokholmie, w którym łączą się różne style. Oprócz oczywiście skandynawskiego stylu, mamy tu nowoczesne meble, dodatki shabby chic a nawet nieco elementów w duchu glamour.

Mieszkanie o powierzchni 85 m kw. znajduje się na parterze. Architekci postanowili wykorzystać jego lokalizacje i niecodzienny układ, tworząc  funkcjonalną przestrzeń dla rodziny z dzieckiem. Wchodząc do mieszkania, widzimy oryginalny korytarz, prowadzący do salonu z otwartą, nowoczesną kuchnią oraz jadalnią. Z salonu można wejść do dużej sypialni, pokoju dziecka i łazienki z prysznicem.

Mimo dominującej bieli, mieszkanie jest bardzo przytulne. W salonie na miękkim dywanie ustawiono dwie, duże szare sofy. Wnętrze ocieplają dodatki w ciepłej barwie miedzi oraz dekoracyjne poduchy. Charakteru dodają oryginalne obrazy i grafiki, których w tym mieszkaniu pełno. Warto zwrócić uwagę na wiszącą w sypialni lampę. Na siatkowym kloszu przysiadły... ptaszki!

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

Biały apartament łączący różne style. Mamy nowoczesną kuchnię, industrialne krzesła, dodatki glamour, trochę stylu skandynawskiego, a nawet komodę w klimacie shabby chic. - See more at: http://www.mintyinspirations.pl/2014/02/biay-apartament-z-nowoczesna-kuchnia-i.html#sthash.sBUf4HIt.dpuf

Skomentuj:

Eleganckie mieszkanie w bieli