Dom na Zaciszu dla rodziny z dziećmi. Skandynawsko i przytulnie

Red

Mimo chłodnej kolorystyki, dom na Zaciszu jest przytulny. Zaglądamy do środka!

dom na zaciszu, dom, dom w stylu skandynawskim, skandynawski dom
Dom na Zaciszu. Proj. Modullar
Fot. Artur Kot

Jaki powinien być dom rodzinny? Ciepły, miły, przytulny i jasny. Właśnie taki jest dom na warszawskim Zaciszu, zaprojektowany przez architektów z pracowni Modullar. Dom powstał z myślą o rodzinie z dziećmi. Inwestorom zależało, aby projekt wnętrza był lekki, jasny i utrzymany w skandynawskim stylu.

Tak też się stało. Ideą tego projektu jest prostota, a urozmaiceniem są detale.  Mimo chłodnej kolorystyki (dominującej bieli przełamanej błękitnymi dodatkami) dom jest przytulny. 

Na mocno bielonej desce podłogowej zwracają uwagę błękitne akcenty - płytki, tkaniny, lampy i dodatki. Centralnym punktem dużej kuchni jest nowoczesna wyspa z jasnego drewna. Nad nią wisi duża, niebieska, industrialna lampa. Część ściany nad blatem kuchennym wyłożono wzorzystymi płytkami.

Takimi samymi płytkami obłożono kominek w salonie. Nad dużym, błękitnym narożnikiem powieszono kompozycję zdjęć w prostych, białych ramkach. Pomiędzy ramkami umieszczono światełka, które tworzą nastrojowy klimat wnętrza. Warto też zwrócić uwagę na duży stół z ławą z kolekcji 4 You By Vox MEBLE VOX. To przy nim najmłodsi rysownicy tworzą swoje dzieła. W centralnej części blatu jest miejsce na kredki i flamastry.

Musimy przyznać, że bardzo podoba nam się ten dom. Chłodna kolorystyka, świetnie dobrane materiały i dodatki, spójność stylistyczna - wszystko to sprawia, że aż chce się w nim zamieszkać. Brawo!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA DOMU NA ZACISZU >>

 

 

 

 

Skomentuj:

Dom na Zaciszu dla rodziny z dziećmi. Skandynawsko i przytulnie