Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie urządzone ze smakiem

red.

Wnętrza ze smakiem tworzą obrazy, książki i meble z duszą. Jednym słowem jest to mieszkanie w starym stylu. Urządzili je naprawdę ze smakiem!

Ostatnio pokazywaliśmy Wam wiele nowocześnie urządzonych mieszkań. Jedne były minimalistyczne, w innych pełno było mebli IKEA. Dziś postanowiliśmy zaserwować Wam coś zupełnie innego. Zaglądamy do mieszkania w starej kamienicy, urządzonego z niezwykłym smakiem. Są w nim liczne obrazy, meble z historią i regały zapełnione książkami.

Mieszkanie (o powierzchni 114 m kw.) znajduje się na drugim piętrze pięciopiętrowej kamienicy w Goteborgu. Składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki i niewielkiego tarasu. Trzy pokoje - jadalnia, salon i sypialnia są w amfiladzie. Jest tu sporo detali charakterystycznych dla starych kamienic - duże okna, sztukaterie i drewniane, zdobione dwuskrzydłowe drzwi, prowadzące do kolejnych pomieszczeń. Ogromnym plusem mieszkania jest jego wysokość - ponad 3,5 metra!

Wnętrza urządzone są bardzo starannie. W salonie, na jednej ze ścian powieszono kilkanaście obrazów, które mimo iż w różnych ramach (a czasem i bez), tworzą bardzo harmonijną całość. Inna ściana zabudowana jest ogromnym, sięgającym sufitu, regałem pełnym książek. W sypialni zwraca uwagę ciekawa kolekcja starych, drewnianych dziecięcych krzesełek. Warto przyjrzeć się dokładnie wszystkim pomieszczeniom.

Na nas to mieszkanie zrobiło spore wrażenie. Co o nim myślicie? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii!

Skomentuj:

Mieszkanie urządzone ze smakiem