;

Nowoczesne mieszkanie rodziny z Poznania

Nowoczesne mieszkanie rodziny z Poznania

Nowoczesne mieszkanie rodziny z Poznania (Fot. Marcin Ratajczak/ www.modelina-architekci.com)

Przyjemnie, radośnie i z dawką wizualnych żartów. Zaglądamy do wnętrz mieszkania w Poznaniu stworzonego dla rodziny z małymi dziećmi. Motywem przewodnim wystroju stały się kosmiczne rysunki na ścianie w jadalni.

Mieszkanie do nieśpiesznego cieszenia się życiem, celebrowania chwil przy kawie, zabawie z dziećmi, przyjazne do pracy. Te wszystkie wytyczne musieli zrealizować architekci z pracowni mode:lina, projektując 60-metrowe wnętrza. Inwestorom zależało na stworzeniu wielofunkcyjnej przestrzeni, która pozwoli pogodzić wiele różnych obowiązków – szkolnych i domowych.

Potrzebowaliśmy tak zorganizować przestrzeń, aby dzieci mogły się swobodnie bawić, schować swoje zabawki, podczas, gdy ja będę miała swoją wymarzoną białą kuchnię z wyspą i duży dębowy stół

– opowiada właścicielka mieszkania. Inwestorom zależało również, aby także i goście czuli się u nich, jak u siebie w domu.

Fundamentem całego mieszkania stała się cicha i ciepła drewniana podłoga, a dominującym kolorem biel okraszona ciemnymi dodatkami. Mieszkanie jest dobrze zorganizowane, jest lekkie w odbiorze. Dzięki temu spotkania z przyjaciółmi, jak i czas luzu oraz radosnych poranków doskonale wpisują się w jego charakter.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Anna Mucha: "W moim mieszkaniu są szwedzkie meble, bo to są polskie pieniądze"

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Farba tablicowa w kuchni pozwala stworzyć praktyczne i zarazem dekoracyjne miejsce - można m.in. zapisać na niej listę zakupów. Loftowe wnętrze pełne stylowych rozwiązań
  • W kuchni główną role odgrywają geometryczne płytki pokrywające całą ścianę nad blatem kuchennym. Mieszkanie w stylu skandynawskim
  • Pełne ciepła mieszkanie dla trzyosobowej rodziny Pełne ciepła mieszkanie dla trzyosobowej rodziny
Komentarze (1)
Nowoczesne mieszkanie rodziny z Poznania
Zaloguj się
  • an1005

    Oceniono 3 razy 3

    "" Wystarczy przesunąć drewnianą płytę, by skorzystać z toalety. ""
    Może i subtelne rozwiązanie ale czy na pewno rozsądne? Ile osób mieszka w tym domu? Ile razy schodzący po schodach zostanie przycięty drzwiami bo inna osoba właśnie wychodzi z toalety?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX