Nowoczesne mieszkanie rodziny z Poznania

Przyjemnie, radośnie i z dawką wizualnych żartów. Zaglądamy do wnętrz mieszkania w Poznaniu stworzonego dla rodziny z małymi dziećmi. Motywem przewodnim wystroju stały się kosmiczne rysunki na ścianie w jadalni.

Mieszkanie do nieśpiesznego cieszenia się życiem, celebrowania chwil przy kawie, zabawie z dziećmi, przyjazne do pracy. Te wszystkie wytyczne musieli zrealizować architekci z pracowni mode:lina, projektując 60-metrowe wnętrza. Inwestorom zależało na stworzeniu wielofunkcyjnej przestrzeni, która pozwoli pogodzić wiele różnych obowiązków – szkolnych i domowych.

Potrzebowaliśmy tak zorganizować przestrzeń, aby dzieci mogły się swobodnie bawić, schować swoje zabawki, podczas, gdy ja będę miała swoją wymarzoną białą kuchnię z wyspą i duży dębowy stół

– opowiada właścicielka mieszkania. Inwestorom zależało również, aby także i goście czuli się u nich, jak u siebie w domu.

Fundamentem całego mieszkania stała się cicha i ciepła drewniana podłoga, a dominującym kolorem biel okraszona ciemnymi dodatkami. Mieszkanie jest dobrze zorganizowane, jest lekkie w odbiorze. Dzięki temu spotkania z przyjaciółmi, jak i czas luzu oraz radosnych poranków doskonale wpisują się w jego charakter.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Anna Mucha: "W moim mieszkaniu są szwedzkie meble, bo to są polskie pieniądze"

Więcej o:
Komentarze (3)
Nowoczesne mieszkanie rodziny z Poznania
Zaloguj się
 • an1005

  Oceniono 3 razy 3

  "" Wystarczy przesunąć drewnianą płytę, by skorzystać z toalety. ""
  Może i subtelne rozwiązanie ale czy na pewno rozsądne? Ile osób mieszka w tym domu? Ile razy schodzący po schodach zostanie przycięty drzwiami bo inna osoba właśnie wychodzi z toalety?

 • Iwona Bułkowiak

  0

  bardzo ładnie i już dużo jaśniej, ale i tak brakuje mi tutaj jakiegos wyraznego akcentu.. np. taka zielona sciana, z green - designers, zrobilaby tu swietna robote

 • MACZ Architektura

  0

  Kuchnia na duży plus, jednak te drzwi do toalety i schody - bardzo słabo przemyślane rozwiązanie - choć domyślam się, że nie było wiele innych opcji.
  Pozdrawiam
  www.maczarchitektura.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX