Pełne ciepła mieszkanie dla trzyosobowej rodziny

Dominika Redlicka

Warszawskie mieszkanie jest mieszanką klasyki oraz elementów retro z domieszką klimatów zimnej Północy i subtelnej Prowansji. Celem było stworzenie wnętrz, w którym małżeństwo ze swoją córeczką czuliby się swobodnie i komfortowo. Podobnie jak goście, z myślą o których stworzono przestrzeń do wypoczynku.

Pełne ciepła mieszkanie dla trzyosobowej rodziny
Pełne ciepła mieszkanie dla trzyosobowej rodziny
fot. Piotr Czaja/ www.egprojekt.pl

Po przekroczeniu progu mieszkania uwagę przyciąga biała, ceglasta ściana oddzielająca kuchnię od części dziennej, mix różnych odcieni drewna w salonie oraz mocny akcent w postaci chabrowego fotela typu „uszak” i dużej szarej lampy wiszącej BELL nad stołem marki Normann Copenhagen.

W początkowym etapie urządzania mieszkania, kiedy powstawała koncepcja przy współudziale architektki z EG Projekt, konkretna stylistyka nie została ściśle narzucona. We wnętrzach miały przewijać się elementy skandynawskie, prowansalskie, a także akcenty charakterystyczne dla stylu amerykańskiego. W efekcie powstała kompozycja rozmaitości, która ma swój niepowtarzalny urok. Pomimo mieszkanki stylów wystrój jest przejrzysty i przytulny, na czym zależało właścicielom. 

Z korytarza ciągi komunikacyjne prowadzą do gabinetu, łazienki, toalety dla gości, która spełnia również funkcję pralni, półotwartej kuchni, jadalni z salonem, pokoju dziecka oraz sypialni rodziców z pokojem kąpielowym. 

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Pełne ciepła mieszkanie dla trzyosobowej rodziny