"Vogue" zachwycił się mieszkaniem Emily Ratajkowski. Wygląda świetnie

Emily Ratajkowski, modelka i aktorka o polskich korzeniach, zachwyciła świat nie tylko zjawiskowa urodą, ale także talentem do urządzania wnętrz. Jej apartament chwali nawet amerykański Vogue.

Emily Ratajkowski ma 11 milionów obserwujących na Instagramie. Od czasu do czasu zamieszcza tam także zdjęcia swojego mieszkania w Los Angeles. Jest to obszerny loft urządzony w dawnej fabryce. Na stylowe wnętrza zwrócili uwagę redaktorzy wydania internetowego magazynu "Vogue". Mieszkaniu modelki poświęcili nawet osobny artykuł. Możemy w nim przeczytać: „apartament jest godny pozazdroszczenia i wypełniony sztuką”.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy ten wpływowy magazyn rozwodzi się w zachwytach nad mieszkaniem modelki. W 2015 roku "Vogue" odwiedził z kamerą Emily Ratajkowski, aby zrealizować popularny na YouTube autorski cykl "73 pytania". Zapraszane są do niego największe gwiazdy, jak Sarah Jessica Parker, Emma Stone czy Nicole Kidman. W swoich domach odpowiadają na 73 różnorodne pytania. Ratajkowski udzielając odpowiedzi, jednocześnie pokazywała mieszkanie. Sama  opisała wówczas swój styl urządzania wnętrz jako eklektyczny. We wnętrzu ma m.in. szachy wyrzeźbione przez swojego ojca oraz wiele obrazów, większość od zaprzyjaźnionych artystów.

Emily Ratajkowski to 25-letnia modelka i aktorka. Jest córką malarza, Johna Ratajkowskiego i pisarki, Kathleen Balgley. Urodziła się w Londynie w 1991. Razem z rodzicami kilkukrotnie przenosiła się z kraju do kraju, w końcu osiedlili się w USA. Emily zajmuje się modelingiem od 14. roku życia.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (32)
"Vogue" zachwycił się mieszkaniem Emily Ratajkowski. Wygląda świetnie
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 85 razy 71

  Nie ma tam nic z tak cenionego w Polsce stylu nowobogackiego. Dziwne. Widać jest biedna ... :-)

 • bokaj

  Oceniono 45 razy 39

  Czy Wy tam znacie jakieś inne słowa oprócz "zachwycony" i "miażdży"?
  Przeciez to totalna polonistyczna żenada jest, Gazeta się stacza językowo. Nie macie świadomości, że ludzie Was czytaja i przyswajają sobie w ten sposób jakiś zasób słów?

  Kompletnie nie chce mi się czytac artykułów, które w tytule mają "świat się zachwycił", albo "pani X miażdży panią Z" - bo z góry wiem, że autorzy/autorki takich tekstów mają sprasowane mózgi i niczego ciekawego od nich się nie dowiem.
  To jest Gazeta, czy utrwalacz jakiegoś slangu?

 • rafiol

  Oceniono 48 razy 38

  Widze troche niezlej sztuki, autoerotyzm i vintage hipsterke. Cos pominalem?

 • korgan123

  Oceniono 67 razy 31

  Uwielbiam te artykuły o ludziach, których największym talentem jest robienie słitfoci a największą aspiracją rozbierana sesja.

 • zubidu

  Oceniono 41 razy 29

  Niezłe obrazy , ale całość dodekafoniczna, niespójna, męcząca wizualnie.

 • anulam

  Oceniono 61 razy 27

  Wow, nie ma szarej kanapy, przezroczystych krzeseł, białych "cegielek" na scianie nad kanapa i białej kuchni na wysoki połysk... Ale obciach.

 • art_102

  Oceniono 25 razy 19

  Akurat klimaty bliskie mojemu środowisku, tylko że tutaj jest po prostu graciarnia, nie wiem czym tu sie zachwycać. To, że u was dominują głównie cegiełki, angielskei napisy i podróbki eamskich, to nie znaczy, ze wszyscy tak żyją. To jedynie domena polskich celebrytów od niczego i pseudo stylistów i pseudo dekoratorów. A to mieszkanie wygląda bardziej jak pracownia artystyczna, co jest mi bliskie, ale wielkie zachwyty Vogue są trochę dziwne, to co oni dotąd oglądali? No cóż, Ameryka! Powinni jednak częsciej do Europy zaglądać...

 • Dorota Konieczna

  Oceniono 19 razy 13

  Lubię eklektyczne wnętrza, natomiast nieumiejetnie stosowany, sprawia wrażenie bałaganu. W tym przypadku bałagan jest za duży i niestety trudno w takich warunkach o spokój - ducha oczywiście.

 • dzaga41

  Oceniono 10 razy 8

  Dla mnie / bo o gustach się nie dyskutuje / kompletny oczopląs .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX