Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Anna Dereszowska pokazała nowy pokój córki

red.

Anna Dereszowska wraz z rodziną przeprowadziła się do nowego lokum. Zobacz, jak urządziła nowy pokój dla swojej córki Leny.

Lena, córka Anny Dereszowskiej, ma 8 lat. Jej nowy pokój nie mógł być zatem typowo "dziecięcy", musiał już odpowiadać potrzebom młodej dziewczyny i uczennicy. Stylistyka pokoju tworzy przestrzeń spójną z preferencjami dziewczynki, z jej rozwijającymi się pasjami i zainteresowaniami.

Autorką aranżacji wnętrza jest projektantka Anna Olga Chmielewska z HolArt Studio. Projektantka na motyw przewodni wybrała gwiazdę, która pojawia się w wielu elementach dekoracyjnych. Bazę wystroju tworzy klasyczne zestawienie bieli i czerni przełamane przez pastelowe dodatki. Ważną rolę odgrywają białe meble marki Pinio z kolekcji Lara. Anna Dereszowska wyposażyła pokój córki w dwa regały na książki, trzydrzwiową szafę z lustrem w środkowym froncie, dodatkowe pudełka na zabawki i poduchy do siedzenia. Największą uwagę zwraca konstrukcja łóżka imitującego antresolę, pod którym znajduje się biurko, siedzisko i mały regał. Meble mają na tyle uniwersalny charakter, że powinny pasować zarówno ośmio-, dziesięcio- i piętnastolatce.

W pokoju możemy znaleźć gitarę, deskorolkę i piłkę do ćwiczeń, czyli elementy, które odzwierciedlają zainteresowania dziewczynki. Lena może też dać upust swoim twórczym pasjom na ścianie pokrytej farbą tablicową.

Ważną rolę we wnętrzu odgrywają dodatki, które dodają charakteru spokojnej aranżacji. Chodzi przede wszystkim o zasłony, tkaniny, neon na ścianie i wspomniane gwiazdki, które pojawiają się w różnych miejscach pokoju.

Skomentuj:

Anna Dereszowska pokazała nowy pokój córki