Szwedzkie mieszkanie z charakterem - 67 m kw.

To jasne i klimatyczne mieszkanie w Sztokholmie to bardzo dobry przykład stylu skandynawskiego w urządzaniu wnętrz.

Skandynawskie agencje nieruchomości są prawdziwą "kopalnią" inspirujących wnętrz. Dzięki uprzejmości jednej z nich - Maklarhuset - zaglądamy dziś do ciekawego mieszkania w Sztokholmie o powierzchni 67 m kw. Lubimy takie wnętrza - jasne, pełne światła, gdzie meble z duszą łączą się ze sprzętami prosto z IKEA.

Mieszkanie, które dziś prezentujemy składa się z salonu z otwartą kuchnią i kącikiem jadalnym, sypialni rodziców, pokoju dzieci oraz niewielkiej łazienki z wanną. Nasz wirtualny spacer po tym wnętrzu rozpoczniemy od salonu. Meble z sieciówek sąsiadują tu ze sprzętami vintage. Wisienką na torcie są stylowe dodatki, takie jak chociażby poduszka w kultowy już wzór słoni, który stworzyła fińska projektantka Laina Koskela w 1969 roku.

Kuchnia oddzielona jest od salonu wysoką ścianką, która kryje blat roboczy. Jedną ze ścian w kąciku jadalnym pomalowano farbą tablicową. Ściany w sypialni rodziców i pokoju dzieci (gdzie stanęło piętrowe łóżko), zdobią tapety w kwiatowe wzory.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? My jesteśmy na tak!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Komentarze (13)
Szwedzkie mieszkanie z charakterem - 67 m kw.
Zaloguj się
 • misiek_od_pierozka

  Oceniono 43 razy 11

  Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą drabiną zapaćkaną farbą.

 • gorillaglu

  Oceniono 16 razy 6

  Strasznie dużo durnostojek i bibelotów. Wolę jeden ale mocny akcent niż sto tysięcy obrazeczków, ale to czysto subiektywne odczucie.

 • an1005

  Oceniono 7 razy 3

  To ze mieszkanie jest w szwecji nie znaczy ze jest w stylu skandynawskim. Tu jest groch z kapustą i zasmażką

 • rom50

  Oceniono 36 razy 0

  Mieszkanie nie podoba mi się, misz masz :(

 • rom50

  Oceniono 25 razy -3

  Mieszkanie nie podoba mi sie, misz masz

 • marvin_x

  Oceniono 10 razy -4

  Halo marketoidzi od reklam udających teksty redakcyjne - nazwy własne w Polsce się odmieniają - w Ikei, Philipsie, Panasonica, Samsungu, Adidasach, Decatlonie. Tak piszcie, przynajmniej nie będzie widać od razu że to tekst reklama.

 • kaktus118

  Oceniono 44 razy -16

  Obejrzałem kilkadziesiąt mieszkań na szwedzkich portalach nieruchomości. Będąc u znajomych można się nie zorientować, że nie jesteśmy u siebie. Wszystko na jedno kopyto. Biel+drewno+czasem element ożywiający. Strasznie nudno i sterylnie.

 • adriani75

  Oceniono 34 razy -18

  Tego bym nigdy nie wymyślił; że ludzie będą kupować komórki wielkości cegły albo taki chłam jak Ikea, wmawiając jeszcze że to luksus

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX