Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Skandynawsko i z charakterem

red.

Jasne, przestronne 66-metrowe mieszkanie.

Mieszkanie do którego dziś zaglądamy mieści w się w kamienicy wybudowanej w 1903 roku w centrum Goteborga. Ma 66 m kw. powierzchni. Składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki, garderoby i przedpokoju. Przyjrzyjmy się dokładniej niektórym pomieszczeniom.

Zaczynamy od salonu na planie kwadratu. Duże okna we wnękach, ściany pomalowane na biało i podłogi z drewnianych desek sprawiają, że pokój ten wydaje się przestronny. Stanęła tu duża, miękka sofa, stolik kawowy i dwa fotele. Ustawiono tu też spory, drewniany stół. Jednak to dodatki tworzą charakter wnętrza. Mocnym akcentem jest leżący na podłodze, piękny "perski" dywan. Na ścianach powieszono oprawione w ramy plakaty i grafiki. Warto zwrócić uwagę na oryginalny, miedziany żyrandol wiszący nad stołem.

Do sypialni prowadzą eleganckie podwójne drzwi. Pokój ten urządzono bardzo prosto - nie ma żadnych zbędnych mebli. Zaaranżowano tu także niewielki kącik do pracy. W rogu stoi duży, biały, niestety już nieczynny piec kaflowy. Z sypialni można wyjść na niewielki balkon.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i podzielenia się z nami opiniami na temat tego mieszkania!

Skomentuj:

Skandynawsko i z charakterem