Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Oryginalne przestronne mieszkanie

red.

Szafki jak... szwajcarski ser!

Mieszkanie, które dziś Wam prezentujemy, znajduje się w czteropiętrowym, zabytkowym budynku w centrum Sao Paulo. Właściciele - para młodych grafików, poprosiła o pomoc architektów z brazylijskiej pracowni Zoom Urbanisimo.

Mieszkanie mimo dużego metrażu (109 m kw.) sprawiało wrażenie ciasnego. Było w nim dużo małych, słabo oświetlonych pokoi. Właściciele mieszkania dostrzegli tu jednak potencjał - duże okna, wysoki sufit i dobrej jakości drewniane podłogi.

Architekci postanowili wyburzyć niepotrzebne ścianki działowe, zamieniając trzy pokoje w jeden duży salon z częścią jadalną i wypoczynkową. W mieszkaniu są również dwie sypialnie, kuchnia w aneksie, łazienka z prysznicem, pralnia oraz osobna toaleta. Ogromnym atutem jest duży balkon, z którego rozpościera się widok na miasto.

Elementami, które łączą wszystkie pomieszczenia są oryginalne szafki z frontami przypominającymi nieco... szwajcarski ser! Żółte szafki zawieszono w kuchni i w salonie. W głównej sypialni zdecydowano się na spokojniejszy, biały kolor.

Co sądzicie o tym wnętrzu?

Skomentuj:

Oryginalne przestronne mieszkanie